JEC i Targi w Krakowie - nowe wydarzenie dla branży kompozytów w Europie Środkowej

JEC i Targi w Krakowie - nowe…

JEC i Targi w Krakowie Sp. z o.o. ogłaszają nowe wydarzenie, JEC Forum Central Europe, które poświęcone będzie współpracy dostawców i nabywców z regionu. Premierowa edycja odbędzie się w Krakowie w dniach 17-18 września 2025 r.

Sprawdzony format w nowym regionie

Po sukcesie poprzednich wydarzeń JEC Forum we Włoszech i regionie DACH, JEC Forum Central Europe ma na celu stworzenie nowej, skoncentrowanej platformy do interakcji biznesowych na intensywnie rozwijającym się rynku kompozytów w Polsce, Czechach i krajach sąsiadujących.

JEC Forum Central Europe ma być wydarzeniem odbywającym się co dwa lata, na przemian z Kompozyt-Expo, w różnych miastach regionu. Ta naprzemienność zapewni stałą i wzmocnioną obecność w regionie, zapewniając regularne możliwości spotkań dla branży kompozytów w Europie Środkowej.

fr-20231004-0377

Anne-Carole Barbarin, Regional Events Director w JEC, mówi: - Jesteśmy podekscytowani uruchomieniem JEC Forum Central Europe i przyczynieniem się do dynamicznego rozwoju branży kompozytów w tym regionie. Wydarzenie to zapewni wyjątkową platformę dla ukierunkowanych interakcji biznesowych i cennego wglądu w rynek, wspierając współpracę i innowacje.

fr-20231004-0173

Ewa Woch, Wiceprezes Targów w Krakowie Sp. z o.o., również bardzo optymistycznie komentuje nowe partnerstwo: - Od 14 lat organizujemy Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo - jedyne wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej poświęcone materiałom i technologiom kompozytowym. Zainteresowanie kompozytami w naszym regionie rośnie od lat, głównie ze względu na rosnący popyt napędzany rozwojem energetyki wiatrowej, przemysłu motoryzacyjnego oraz zapotrzebowanie na nowoczesne materiały budowlane, szczególnie teraz w związku z odbudową Ukrainy. Kraków, który jest dobrze skomunikowany z całą Europą oraz oferuje doskonałe zaplecze noclegowe i biznesowe jest idealnym miejscem spotkań dla wiodących producentów i dystrybutorów z Polski, Czech, Słowacji, Niemiec, Ukrainy i Węgier. Wszystko to sprawia, że Targi Kompozyt-Expo cieszą się bardzo dobrą frekwencją i przyciągają ważnych graczy w branży, którzy mają okazję uczestniczyć w wysoce merytorycznym i doskonale zorganizowanym wydarzeniu, spotkać się z partnerami biznesowymi i nawiązać nowe kontakty. Jesteśmy niezwykle zadowoleni ze współpracy z JEC. Polski rynek ma ogromny potencjał, a wspólna organizacja JEC Forum Central Europe pomoże wypromować nasz region i nawiązać naprawdę znaczące kontakty pomiędzy firmami z całego świata.

fr-20231004-0171

Czym wyróżnia się nowy format wydarzenia?

Podobnie jak poprzednie fora, wydarzenie będzie składać się z dwóch elementów:

Wstępnie zaaranżowane spotkania biznesowe: uczestnicy będą mogli skorzystać z dedykowanej platformy, aby wstępnie zaplanować spotkania z potencjalnymi partnerami, zapewniając wydajne i produktywne interakcje twarzą w twarz.

Konferencja i wgląd w lokalny rynek: eksperci branżowi przedstawią wnikliwe prezentacje na temat trendów rynkowych, postępu technologicznego i możliwości regionu, wspierając wymianę wiedzy i napędzając innowacje.

fr-20231004-0108

O szczegółach wydarzenia opowiedzą przedstawiciele Targów w Krakowie oraz JEC podczas tegorocznej edycji Targów Kompozyt-Expo, 16-17 października 2024 w Expo Kraków.

W programie targów m.in.: warsztaty eksperckie, strefa pokazowa, certyfikowane szkolenie i konkurs targowy. Dołącz do wydarzenia i zaprezentuj swoją ofertę tysiącom odbiorców z Polski i zagranicy. Poznaj korzyści dla wystawców na stronie Kompozyt-Expo

logos-jec-forum-central-europe-2025-black

kompozyt-expo-logo

twk-logo

Czytaj więcej:
Targi 1276
Jakość 149
Konkursy 181
Nowości 333