Jak zoptymalizować proces wytłaczania tworzyw?

Jak zoptymalizować proces wytłaczania tworzyw?
We wtorek 24 listopada odbędzie się webinarium na temat usprawniania procesów przygotowania produkcji za pomocą oprogramowania HyperXtrude do symulacji procesu wytłaczania tworzyw.

Podczas webinarium omówione zostaną następujące zagadnienia: przygotowanie symulacji pracy głowicy, wizualizacja przepływu materiału przez kanały głowicy czy identyfikacja błędów konstrukcyjnych. Zaprezentowane zostaną też przykłady symulacji pracy głowic.

Spotkanie poprowadzi Wojciech Zdun z firmy softPROGRESS. Początek webinarium o godz. 14. Udział w webinarium jest bezpłatny, ale wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Ilość miejsc jest ograniczona.

HyperXtrude to kompletny pakiet przeznaczony do wirtualnych symulacji złożonych modeli przepływu płynów i transferu ciepła występujących w procesach wytłaczania tworzyw, metali (aluminium, miedzi i ołowiu) i ceramiki. Oprogramowanie dokładnie symuluje m.in. przepływ tworzyw i transfer ciepła, znacznie zmniejszając czas projektowania narzędzi przeznaczonych do wytłaczania oraz koszty ich testów przy wprowadzaniu do produkcji. Rozbudowana funkcjonalność oprogramowania jest bardzo pomocna na każdym poziomie jego wykorzystania, od wsparcia realizacji codziennych zadań inżynierów produkcji, po zaawansowane analizy naukowe.


brak
 

Profesjonalne usługi doradcze związane z usprawnianiem procesów i procedur w firmach produkcyjnych. Sprzedaż oprogramowania umożliwiającego realizację usprawnień: RapidAuthor, OperatorMES, VirtualProcess, eLeaderMobileVisit, Simpoe-Mold, HyperXtrude.

Polska