Jubileuszowa edycja targów Kompozyt-Expo już w październiku

Jubileuszowa edycja targów…

10. Międzynarodowe Targi Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo to jedno z ważniejszych wydarzeń branży kompozytów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wystawa ciągle poszerza swój zakres o nowe dziedziny, dzięki czemu udział w niej umożliwia trzymanie ręki na pulsie innowacji. Kolejna edycja odbędzie się w dniach 8-9 października 2019.

Kompozyt-Expo to kontakty biznesowe, którym towarzyszą prezentacje maszyn w cyklu produkcyjnym, a także bogaty program seminaryjny i renomowany konkurs o nagrodę przyznawaną przez branżowych ekspertów. Dostrzegają to polscy i zagraniczni specjaliści. Każda edycja Targów skupia coraz większe grono Zwiedzających, którzy reprezentują bardzo różnorodne branże. Gośćmi są przede wszystkim przedstawiciele kadry zarządzającej, specjaliści i inżynierowie, co świadczy o rosnącej potrzebie innowacyjności. Podczas targów hala wystawiennicza zamienia się w nowoczesną fabrykę. Wystawcy prezentują usługi oraz maszyny w cyklu produkcyjnym na swoich stoiskach oraz w strefie prezentacji technicznych. W jednym miejscu i czasie docierają do tysięcy specjalistów, oszczędzając czas i pieniądze, maksymalizując zyski i wzmacniają swoją konkurencyjność na rynku.

Salon Lab-Control

Salon Lab-Control, to przestrzeń w której firmy mogą zaprezentować akcesoria laboratoryjne, aparaturę analityczną, oprogramowanie, sprzęt optycznyi kontrolno-pomiarowy. W roku 2018 Salon miał swoją premierę i cieszył się zainteresowaniem wśród Zwiedzających. Podczas tegorocznej edycji targów projekt ten będzie kontynuowany.

Do udziału w Salonie organizatorzy zapraszają producentów i dystrybutorów: akcesoriów laboratoryjnych, drobnego sprzętu oraz szkła laboratoryjnego, aparatury analitycznej, aparatury do badań własności kompozytów, aparatury do kontroli jakości, oprogramowanie do projektowania kompozytów, sprzętu optycznego, sprzętu kontrolno-pomiarowego substancji chemicznych, odczynników, gazów, testów, oprogramowania dla laboratoriów, profesjonalnych środków czystości i odzieży ochronnej.

Salon odwiedzą przedstawiciele laboratoriów przemysłowych i działów kontroli jakości z branży kompozytów, instytucji i placówek naukowo-badawczych, a także uczelni wyższych.

Salon Lab-Control

Salon klejenia i uszczelniania Seal-Bond

Od 10 lat są w zakresie tematycznym Kompozyt-Expo. Ale do tej pory nie zostały w szczególny sposób docenione. Podczas tegorocznej wystawy ten segmentu rynku znajdzie szczególne miejsce spotkań, prezentacji i dyskusji. Miejsce gdzie producenci i dystrybutorzy materiałów i urządzeń do klejenia i uszczelniania będą mogli zaprezentować swoje rozwiązania potencjalnym odbiorcom.

Udział w Salonie wezmą producenci i dystrybutorzy: klejów przemysłowych, primerów i aktywatorów, uszczelniaczy, maszyn, urządzeń i akcesoriów dla przemysłu wytwórczego, robotów i zrobotyzowanych linii do klejenia, osprzętu, narzędzi ręcznych i środków chemicznych, lakierów i sprzętu do malowania, smarów zabezpieczających, past silikonowych, ,środków ochronnych, środków do czyszczenia połączeń uszczelnianych, uszczelnień statycznych: pierścieni, uszczelnień do połączeń rurowych, sznurów elastomerowych, pierścieni oporowych, pokryw gumowych, uszczelnień do złączy śrubowych, uszczelnień dynamicznych, sprzętu BHP.

Organizatorzy szczególnie zachęcają do odwiedzenia Salonu przedstawicieli branż: automotive, budowlanej, elektrycznej, kolejowej, konstrukcji stalowych, meblarskiej, hydrauliczno-pneumatycznej oraz stolarki otworowej, opakowaniowej, przemysłu maszynowego i elektromaszynowego, tworzyw sztucznych, przemysłu skórzanego, szklarskiej, wodociągowej, a także producentów kotłów oraz systemów grzewczych, klimatyzacji i wentylacji, pomp i zaworów, maszyn spożywczych.

Plastech pl. jest patronem prasowym i medialnym 10. Międzynarodowych Targów Materiałów, Technologii i Wyrobów Kompozytowych Kompozyt-Expo.

Informacje techniczne:

Godziny Otwarcia:

08.10.2019 r. -  od 09:30 do 17:00
09.10.2019 r. -  od 09:30 do 16:00​

Bilety:

Bilet normalny, jednodniowy - 40,00 zł
Studenci - 10,00 zł
Bilet grupowy - 10,00 zł

Parking - 20,00 zł (1 dzień)

Organizator - Targi w Krakowie - zaprasza do udziału w największych targów materiałów kompozytowych w Polsce - Kompozyt-Expo. Wystarczy wypełnić krótki formularz on-line, aby otrzymać identyfikator upoważniający do bezpłatnego wstępu na Targi.

kompozyt-expo-19-baner1200x350-je22

JL

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska