Już we wrześniu odbędzie się kolejna edycja Central European Plastics Meeting

Już we wrześniu odbędzie się…

Już za nieco ponad trzy miesiące, 24-26 września, w Budapeszcie odbędzie się kolejna edycja Central European Plastics Meeting. Podczas wydarzenia będą miały miejsce liczne spotkania B2B, konferencja z udziałem czołowych reprezentantów branży w roli prelegentów, wystawa techniczna poświęcona formowaniu wtryskowemu i technologiom recyklingu oraz impreza networkingowa.

Jak co roku, CEPM zgromadzi w jednym miejscu przedstawicieli całego łańcucha wartości branży tworzyw sztucznych - producentów surowców, dystrybutorów i handlowców, producentów innowacyjnych maszyn i urządzeń, przetwórców tworzyw oraz recyklerów - którzy będą mieli wyjątkową okazję do nawiązania nowych kontaktów biznesowych, wymiany poglądów na temat aktualnych wydarzeń rynkowych, a także poszerzenia wiedzy. Jednym z głównych benefitów związanych z uczestnictwem w imprezie jest możliwość uzyskania wielu praktycznych informacji z pierwszej ręki, jak też znalezienie inspiracji dla nowych biznesowych działań.

Spotkania B2B

Jeśli chodzi o tę część wydarzenia, organizator postawił na dwa główne aspekty: wygodę i wydajność. Dzięki rezerwowanym z wyprzedzeniem terminom spotkań zachowana jest wysoka przejrzystość, tak ważna przy planowaniu biznesowego grafiku. Poszczególne spotkania trwają 25 minut, co jest optymalnym czasem dla nawiązania wstępnego kontaktu z potencjalnym partnerem czy klientem i ocenienia stopnia zbieżności celów, wiedzy i zakresu zainteresowań.

8284421696-de358bf88f

Konferencja

W trakcie konferencji i debat omówione zostaną aktualne zagadnienia dotyczące branży tworzyw sztucznych i recyklingu w Europie Środkowo-Wschodniej. Najważniejsze aspekty związane będą z polityką Unii Europejskiej, zmianami w branży opakowaniowej, stanem recyklingu w regionie oraz gospodarką odpadową i branżą recyklingową Węgier.

8284419342-a3b087fc12

Wystawa

Według stanu na połowę czerwca, lista wystawców tegorocznego CEPM obejmuje 53 firmy. Wśród nich znalazły się takie przedsiębiorstwa, jak: Fimic, Albis, Biesterfeld, Meraxis, MOLGroup Chemicals, LyondellBasell, Plastoplan, Grafe, MAS Austria, Resinex, Orlen Unipetrol, Hexpol TPE, ML Polyolefins, Arburg, Wittmann Battenfeld, Sumitomo SHI Demag czy Engel. Z kompletną listą uczestników można zapoznać się na poniższej grafice.


0606-h-hp

Organizatorem wydarzenia jest myCeppi - węgierska firma consultingowa specjalizująca się w analizie danych dotyczących środkowo- i wschodnioeuropejskiego rynku tworzyw sztucznych.

Rejestracja na CEPM 2024 dostępna jest za pośrednictwem strony internetowej: http://www.plasticsmeeting.com/signup. Wykorzystując podczas zapisów specjalny kod promocyjny PLASTECH10, nasi czytelnicy otrzymają 10% rabatu na udział w wydarzeniu.