Kubki DuoSmart na owsianki i musli błyskawiczne

Kubki DuoSmart na owsianki i musli błyskawiczne
Firma Coveris dostarcza opakowania na owsianki i musli błyskawiczne firmy Brüggen. Produkty pakowane w kubki DuoSmart dostępne są w sklepach wiodących sieci detalicznych w Polsce i w Niemczech.

Wybrane przez Brüggen kubki DuoSmart PP o średnicy 95 mm, owinięte zostały kartonowym segmentem z jakościowego papieru. Owijka została obustronnie zadrukowana w technologii druku offsetowego. Papierowe dno stanowi dodatkowe miejsce pozwalające na zadrukowanie informacji prawnych lub kodów EAN. Ponadto zdobienie opakowania zostało wzbogacone wyciętym w owijce „okienkiem”, które wzmacnia atrakcyjną prezentację produktu i wyróżnia go spośród konkurencji.

Firma Coveris przygotowała i dostarcza łącznie siedemnaście atrakcyjnych i różnokolorowych wzorów zdobienia opakowań DuoSmart, po jednym dla każdej odmiany smakowej. W Polsce owsianki błyskawiczne występują w trzynastu wariantach, z kolei na rynku niemieckim, pod marką własną firmy – „Mein Müsli Moment”, dostępne są cztery smaki mieszanek musli.

Kubki DuoSmart


Zważywszy na intensywny styl życia współczesnych konsumentów, prognozuje się, że zdrowe i wygodne w przygotowaniu dania gotowe będą w kolejnych latach jednym z kluczowych trendów na rynku FMCG. Euromonitor International, firma zajmująca się badaniami rynkowymi, przewiduje w najbliższych latach nieprzerwany wzrost tego segmentu, szacując roczne tempo jego ekspansji o prawie 5%, co w perspektywie 2015-2020 zaowocuje łącznym przyrostem o prawie 23%.

DuoSmart jest marką Coveris, która powstała dla rozwiązania łączącego zalety tworzyw sztucznych i papieru. Bardzo lekkie kubki z tworzyw sztucznych owinięte są zewnętrzną warstwą kartonu. Koncepcja ta idealnie odpowiada wysoce konkurencyjnemu rynkowi produktów FMCG, na którym podstawą jest wyróżniające się opakowanie, gwarantujące łatwość konsumpcji, oferujące wiele opcji pojemności, jak również zapewniające atrakcyjną prezentację produktu na sklepowych półkach.

Coveris rozwija produkty niezbędne do zapewnienia ochrony szerokiemu spektrum wyrobów, od żywności, przez środki medyczne, aż po urządzenia z dotykowymi ekranami w naszych kieszeniach, mając tym samym swój wkład w codzienne życie milionów ludzi.

H. & J. BRÜGGEN KG to niemiecka, w 100% rodzinna firma koncentrująca się na produkcji płatków śniadaniowych, owsianek i mieszanek musli.

Czytaj więcej: Galeria opakowań 361