ML Polyolefins na targach Plastpol

ML Polyolefins na targach…

Targi Plastpol w Kielcach odbędą się w dniach 6-8 października, a swoją obecność na największej imprezie branżowej w Polsce potwierdziła firma ML Polyolefins. Jak zapowiadają przedstawiciele producenta recyklatów, czas targów zamierzają tradycyjnie wykorzystać na rozmowy z kontrahentami, podsumować dotychczasową współpracę oraz zaprezentować nowości produktowe.

- Co roku jesteśmy na targach Plastpol, aby być blisko naszych klientów. Zdajemy sobie sprawę, że dialog pomaga nam lepiej współpracować i dostarczać naszym odbiorcom rozwiązania, na miarę ich potrzeb - tłumaczy dyrektor handlowy Krzysztof Nowosielski. - Ten rok jest oczywiście dla wszystkich bardzo trudny w zakresie prowadzenia biznesu i z naszych rozmów z kontrahentami wynika, że potrzebują tego kontaktu i powrotu do często zawieszonych gdzieś w próżni projektów. Targi w Kielcach dają nam okazję do spełnienia tych oczekiwań - podkreśla.

Z racji na obostrzenia sanitarne, podobnie jak Targi Kielce, firma ML Polyolefins w sposób szczególny przygotowuje się od strony bezpieczeństwa. - Oczywiście na naszym stoisku nie zabraknie stanowisk do odkażania i bieżącej dezynfekcji choćby stołów i siedzisk. Wszystko zostało zaplanowane tak, aby przede wszystkim spełnić wymagania sanitarne. Dostępne będą również środki ochrony osobistej dla odwiedzających - podkreśla Krzysztof Nowosielski. - Rzeczywistość wokół nas mocno się zmieniła i wszyscy musimy odnaleźć się w nowych warunkach. Niestety, te targi będą wyjątkowe pod tym względem, ale przecież nie możemy wykluczyć, że także w przyszłym roku podobne eventy będą odbywały się na podobnych zasadach.

mlplastpol2019-177
ML Polyolefins na targach Plastpol 2019

Firma ML Polyolefins, obchodząca w tym roku 20-lecie, planowała w czasie targów w pierwotnym, majowym terminie, hucznie świętować swój jubileusz. Pandemia pokrzyżowała te plany i jak podkreśla dyrektor handlowy przedsiębiorstwa, ze względu na sytuację, decyzja o wzięciu udziału w wystawie nie była oczywista.

- Targi Plastpol są dla nas stałym punktem w kalendarzu imprez. Tym razem decyzja o wyjeździe do Kielc nie była jednak łatwa. Zdecydowaliśmy się na tegoroczny udział ze względu na klientów, ale też organizatora, chcąc wesprzeć Targi Kielce w trudnej sytuacji. Co prawda musieliśmy zrezygnować z części pierwotnie zaplanowanych aktywności marketingowych, związanych z naszym jubileuszem, ale niespodzianek nie zabraknie. - zaznacza Nowosielski.

- Podczas targów, na naszym stoisku tradycyjnie będzie można spotkać osoby z działów sprzedaży i zakupów - podkreśla przedstawiciel ML Polyolefins. -  W tym roku zaprezentujemy się w hali E, na stoisku nr 82. Zdajemy sobie sprawę, że w ostatnich miesiącach, poprzez naszą aktywność marketingową w mediach branżowych przyzwyczailiśmy do tego, że przedstawiamy sporo nowości. Dlatego również na targi Plastpol przygotowaliśmy coś specjalnego, tj. premierę nowej grupy produktów. Tym bardziej zachęcam do odwiedzenia naszego stoiska w Kielcach - podsumowuje.

ml

Czytaj więcej:
Targi 1193
COVID-19 189

Regranulat PP, PE, Compounding, Odpady poprodukcyjne
 

Regranulat PP, PE, Compounding, Odpady poprodukcyjne, kratka trawnikowa

Polska, 82-310 Elbląg, Berylowa 7, Gronowo Górne

Reportaże

Forum