Milacron nagrodzony na targach Plastpol 2016

Milacron nagrodzony na targach…
Podczas jubileuszowej edycji targów Plastpol firma Milacron, dostarczająca kompleksowe rozwiązania dla branży tworzyw sztucznych, po raz pierwszy w Polsce zaprezentowała wszystkie swoje marki pod jednym dachem. Na jednym wspólnym stoisku znalazła się pełna oferta zintegrowanych rozwiązań Milacron dostępnych pod markami Ferromatik, Mold-Masters, Uniloy, DME i Tirad.

Milacron został uhonorowany wyróżnieniem za innowacyjne układy gorącokanałowe serii Summit dla trudno przetwarzalnych tworzyw polimerowych. Firma otrzymała również wyróżnienie za nowatorski i elegancki styl aranżacji ponad stumetrowego stoiska.

- Jesteśmy pod wrażeniem bardzo pozytywnej atmosfery oraz wysiłku, jaki organizatorzy targów włożyli w zgromadzenie tak wielu firm oraz wybitnych ekspertów podczas tych czterech targowych dni - powiedział Steve Thomson, kierownik ds. sprzedaży Mold-Masters na Austrię oraz Europę Wschodnią. - Wystawa była wspaniałą okazją zarówno do spotkania z obecnymi i przyszłymi klientami oraz prezentacji szerokiej gamy innowacyjnych i zintegrowanych rozwiązań, jak również do dyskusji na temat kluczowych zagadnień dla branży tworzyw sztucznych w Polsce i Europie.

Odwiedzający stoisko goście mieli okazję zapoznać się z kompleksową ofertą zintegrowanych rozwiązań w zakresie formowania wtryskowego, wytłaczania, układów gorącokanałowych, systemów monitorowania procesów oraz formowania z rozdmuchem. Spośród wszystkich przedstawionych rozwiązań Milacron, największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyła prezentacja nowej linii wtryskarek uniwersalnych Magna T Servo. Zaprezentowana podczas targów Plastpol 2016 wtryskarka, wyposażana w pomocniczy agregat wtryskowy Mold-Masters E-Multi i system gorących kanałów Mold-Masters, była doskonałym przykładem zintegrowanych rozwiązań dostarczanych przez Milacron.

Milacron to jeden ze światowych liderów w produkcji, dystrybucji i serwisie wysoce zaawansowanych i niestandardowych rozwiązań dla branży technologii i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Milacron jest jedyną globalną firmą oferująca pełną gamę produktów, które obejmują systemy gorących kanałów, wtryskarki, linie do formowania z rozdmuchem i urządzenia do wytłaczania. Firma jest właścicielem wiodących w branży marek, takich jak Mold-Masters, Ferromatik, Uniloy, DME, TIRAD i CIMCOOL.
Reportaże

Forum

Bronio

Białe smugi blisko punktu wtrysku PA 66+30GF 2019-05-17

Uoop90

Wpływ parametrów procesu frezowania na twardość tworzyw 2019-05-08

Pawel74

Geometria ślimaka PVC , PP 2019-04-18

Iebm

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-04-15

Iebm

Zamykanie rdzeni 2019-04-15