Mixaco: innowacja w mieszaniu

Mixaco: innowacja w mieszaniu

“Weź to, co najlepsze, co istnieje i uczyń to lepszym. Jeśli nie istnieje, zaprojektuj to". Henry Royce. Nowa mieszarka z ogrzewaniem i chłodzeniem poziomym: premiera na targach K 2022

Firma Mixaco trzymała się tego motta w koncepcji swojej nowej kombinacji mieszalnika grzewczo-chłodzącego. Na tegorocznych targach K niemieckie przedsiębiorstwo budowy maszyn zaprezentowało swoje innowacyjne urządzenie.

Mieszalnik grzewczy HM 400 / poziomy mieszalnik chłodzący KM 1200 - H znajdzie się, po targach, w centrum testowym firmy i będzie dostępny dla wszystkich firm, które potrzebują przeprowadzić próby mieszania. Kierownik projektu i sprzedaży Nicolas Gehring i CTO Marco Marinello połączyli swoją wiedzę, doświadczenie i wizje w celu ulepszenia tej kombinacji mieszalnika grzewczego i chłodzącego.

W rezultacie powstała maszyna, która będzie niezastąpiona na rynku PVC, nie tylko ze względu na kilka drobnych zmian poprawiających obsługę materiału, ale także ze względu na innowacje techniczne, które zostały zastosowane w celu poprawy wydajności procesu mieszania i chłodzenia.

W efekcie stworzono urządzenie nie tylko bardziej przyjazne dla użytkownika, ale również elastyczne jak szwajcarski scyzoryk w zakresie receptur. Możliwe jest dostosowanie maszyny do potrzeb klienta.

bild1