Multi Packaging Solutions na polskim rynku

Multi Packaging Solutions…
W tym roku podczas targów Packaging Innovations w Warszawie wystawiały się wspólnie firmy Cartondruck Polska i Chesapeake. To efekt dynamicznego rozwoju grupy Multi Packaging Solutions, w której skład wchodzą obie wymienione spółki. Cartondruck znalazł się w orbicie zainteresowań grupy w roku 2011, zaś pod koniec ubiegłego roku nastąpiła fuzja Chesapeake i MPS.

W ten sposób grupa Multi Packaging Solutions stała się bardzo ważnym graczem na rynku opakowań specjalnych. Zgodnie z przewidywaniami nowa firma ma mieć obroty przekraczające 1,4 mld dol. i zatrudniać ponad 7 tys. pracowników w ok. 50 zakładach produkcyjnych na trzech kontynentach.

Firma jest producentem szerokiej gamy opakowań m.in. dla branży kosmetycznej, farmaceutycznej, cukierniczej czy alkoholowej. W ofercie MSP znajdują się różnego rodzaju pudełka, etykiety i rozmaite inne rozwiązania dla każdej z tych branż.

Jak mówi Anna Kwaśniewska z firmy Cartondruck Polska, zaletą połączenia różnych organizmów jest możliwość rozwinięcia znacznie szerszej działalności. Ponadto niebagatelną rolę odgrywa redukcja kosztów, która jest priorytetem każdego przedsiębiorstwa.

Więcej na temat oferty MSP oraz obecności grupy na polskim rynku w naszym materiale wideo.