Niesamowite targi NPE 2024

Niesamowite targi NPE 2024

Amerykańskie targi NPE 2024 w Orlando na Florydzie skupiły się dokładnie na zagadnieniach pionierskich, które firma Arburg od lat rozwija na całym świecie, a teraz podsumowała je na arburgSOLUTIONworld. Ponadto na własnym stoisku targowym firmy i na stoiskach partnerów zaprezentowano łącznie 13 eksponatów maszyn. Największą atrakcją była światowa premiera wtryskarki Allrounder 720 E Golden Electric. Ta wydajna wtryskarka elektryczna przyciągnęła tłumy i przekonała odwiedzających targi swoją smukłą konstrukcją i elektryczną precyzją, przy bezkonkurencyjnym stosunku wydajności do ceny.

Światowa premiera: nowa wtryskarka Allrounder 720 E Golden Electric

Wtryskarka Allrounder 720 E Golden Electric ma szerokość zaledwie 1848 milimetrów i niewielką powierzchnię zamontowania. Nowa wtryskarka charakteryzuje się ponadto elektryczną precyzją i stabilnością procesu oraz oferuje wysoką jakość elementów, dzięki znormalizowanemu wyposażeniu, przy niskich kosztach inwestycyjnych i krótkim czasie dostawy.

npe-impressions-allrounder-720e


arburgSOLUTIONworld

Wszystkie ważne globalne trendy w przetwórstwie tworzyw sztucznych, takie jak efektywność energetyczna, cyfryzacja, zrównoważony rozwój i automatyzacja, zostały zebrane razem w arburgSOLUTIONworld. Na targach NPE 2024 firma Arburg zaprezentowała swoje bogate doświadczenie również w tych dziedzinach. Głównym tematem była efektywność energetyczna. Poprzez projekt „Action Plan: Energy” (Plan działania: Energia), który obejmuje doradztwo energetyczne, aktualizacje maszyn i pomiary zużycia, firma Arburg wspiera swoich klientów w oszczędnościach na zasobach, energii, a tym samym na kosztach eksploatacyjnych w tych trudnych ekonomicznie czasach. Eksperci firmy Arburg na stoisku targowym służyli również poradami na temat niedoboru wykwalifikowanych pracowników i zwiększenia rezyliencji.

Cyfryzacja: droga do przyszłości

Cyfryzacja w jasny sposób nakreśla drogę przetwarzania tworzyw sztucznych w przyszłości - ponieważ może znacznie zwiększyć efektywność energetyczną i produkcyjną maszyn i urządzeń. Centralnym elementem cyfrowej, efektywnie planowanej i sterowanej produkcji wtryskowej jest zarządzanie systemowe z poziomu komputera nadrzędnego ALS firmy Arburg, który jest obecnie dostępny w wersji 8.0.

13 eksponatów maszyn, szeroki zakres wydajności

Na targach NPE 2024 firma Arburg zaprezentowała swoje wszechstronne know-how w zakresie przetwórstwa tworzyw sztucznych, wystawiając łącznie 13 maszyn. Doskonałym przykładem doświadczenia w zakresie systemów „pod klucz” na targach w USA była dwukomponentowa wtryskarka Allrounder More 2000, która w pełni automatycznie produkowała okulary.

npe-impressions-trade-fair-standProducent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum