Nowa butelka wódki Luksusowa

Nowa butelka wódki Luksusowa
V&S Luksusowa Zielona Góra S.A. wprowadziła na rynek nowy wariant smakowy wódki Luksusowa - Luksusową Żurawinę. Za wspomnianym wariantem idzie w parze także nowa butelka.

Nowy produkt skutecznie wpisuje się w upodobania polskich konsumentów. Żurawina jest bowiem jednym z najchętniej wybieranych wariantów smakowych wódek. Od powstania marki jej charakterystycznym elementem jest także opakowanie.

Od wielu lat najbardziej rozpoznawalnymi wyróżnikami butelek, w które rozlewa się Luksusową jest kwadratowa podstawa oraz wąska, pionowa i strzelista etykieta, przypominająca swoim kształtem gotyckie okno. Chociaż wizerunek wódki zmieniał się, to te atrybuty ulegały jedynie doskonaleniu ze względów zarówno wizerunkowych, jak i jakościowych.

Tak samo jest również w przypadku Żurawiny. Wykorzystano przy niej dodatkowe zabezpieczenie w postaci specjalnie zaprojektowanego hologramu, gwarantującego oryginalność produktu. Na etykiecie pojawiła się odważna, czerwona kolorystyka, która ma wyróżnić markę i podkreślić klarowność wódki.

Jakość wódki pieczętują zaprezentowane złote medale, którymi Luksusowa była wielokrotnie nagradzana na prestiżowym, międzynarodowym konkursie Monde Selection w Brukseli.

Wódka Luksusowa Żurawina


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362