Nowa data Plastpolu

Nowa data Plastpolu

Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol już jesienią od 21 do 23 września odbędą się w Targach Kielce. Nie zabraknie nowoczesnych maszyn przetwórczych i technologicznych rozwiązań. To jedno z największych wydarzeń tej branży w Europie Środkowo-Wschodniej.

Plastpol jest obowiązkowym punktem w kalendarzu, każdej firmy działającej w sektorze przetwórczej tworzyw niemal na każdym kontynencie. Podczas spotkania prezentowane są całe linie technologiczne i proces przetwórczy produktów. Nie zabraknie między innymi merytorycznych konferencji połączonych z panelami dyskusyjnymi i seminariów. To miejsce spotkań najlepszych graczy branży. Wszechobecna automatyzacja i cyfryzacja produkcji przemysłowej od komponentu po gotowy produkt to trend, jaki dominuje podczas targów Plastpol od lat. Tradycyjnie na stoiskach będzie można zobaczyć najnowsze roboty, maszyny, w tym wtryskarki, wytłaczarki do tworzyw sztucznych, linie produkcyjne w pełni zinformatyzowane, współdziałające ze sobą, komunikujące się nie tylko w obrębie linii produkcyjnej, ale informujące również nadzorującego je człowieka o błędach, czy konieczności zrobienia zamówienia na przykład na kończące się tworzywo. 

Wystawa od blisko ćwierć wieku łączy ludzi w biznesie, umożliwia nawiązywanie wartościowych kontaktów, wymianę doświadczeń i pomysłów na prowadzenie biznesu. Organizatorzy podejmują szereg działań, aby wydarzenie zorganizowane w nowym terminie odbyło się na najwyższym poziomie. Wspólne działania pozwolą stworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne, procentujące w przyszłości spotkanie. 

Również biznes w tym trudnym czasie potrzebuje nowego bodźca, aby ponownie wrócić na ''odpowiednie tory''. Targi to zatem doskonałe miejsce, aby zdobywać nowe kontakty i zintensyfikować wszystkie działania sprzedażowe firmy. 

Sytuacja epidemiologiczna na świecie w ostatnim czasie uległa znacznej poprawie. Zamierzone efekty przynoszą globalne szczepienia przeciw Covid-19. Bardzo prawdopodobne staje się zatem otworzenie granic i podróże, również te o charakterze biznesowym. To wyjątkowo ważny element, który oddziałuje na sukces organizacyjny międzynarodowego Plastpolu. 

Warto podkreślić, że kielecki ośrodek wystawienniczy jest w pełni gotowy na przyjęcie uczestników poszczególnych wydarzeń. Priorytetem organizatorów jest zapewnienie biznesowym relacjom bezpiecznych warunków. 

Wystawa Plastpol, która odbyła się w 2020 roku, choć znacznie mniejsza, spełniła swoją główną rolę – skutecznego narzędzia marketingowego. Do Targów Kielce dochodziły informacje o sukcesach sprzedażowych maszyn. Ważnym bodźcem w drodze do skutecznego rozwoju biznesu są spotkania bezpośrednie, co potwierdzają goście ośrodka. 

Warto dodać, że rekordową pod względem liczby zagranicznych wystawców edycję w 2019 roku odwiedziło 910 firm z 42 krajów. Powierzchnia wystawiennicza wyniosła łącznie 17.500 metrów kw. (7 pawilonów wystawienniczych). 

Na Międzynarodowe Targi Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych i Gumy Plastpol zapraszamy od 21 do 23 września do Targów Kielce. 

Więcej informacji na stronie: www.plastpol.com


grafika-plastpol-wrzesien-2021-ogolny-640x200-pl

Czytaj więcej:
Targi 1215

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty
 

Czołowi organizatorzy targów w Polsce, obiekty konferencyjno-szkoleniowe, organizacja i obsługa konferencji, seminariów, sympozjów

Polska