Nowa oprawka do dezodorantu

Nowa oprawka do dezodorantu
Nowa oprawka do dezodorantu w kulce stworzona dla L’Oréal dobitnie świadczy o zdolności RPC Bramlage do dostarczania zindywidualizowanych opakowań do środków higieny osobistej o nowatorskich wzorach i dużej funkcjonalności.

Opakowanie jest odpowiednie do szeregu zastosowań i zostało już wybrane przez kilka marek z grupy L’Oréal – do dezodorantu Obao i środka zapobiegającego powstawaniu celulitu z serii Body Tonic firmy Garnier oraz do dezodorantu Bien Etre firmy La SCAD.

Wymagania postawione przez L’Oréal obejmowały ergonomię i wygodę użytkowania, ciekawy kształt wyróżniający się na półce oraz łatwość napełniania. Firma RPC Bramlage zaprojektowała opakowanie w ścisłej współpracy z L’Oréal, aby zapewnić spełnienie wszystkich wymagań.

Nowa oprawka do dezodorantu w kulce stworzona dla L’Oréal dobitnie świadczy o zdolności RPC Bramlage do dostarczania zindywidualizowanych opakowań do środków higieny osobistej o nowatorskich wzorach i dużej funkcjonalności.Opakowanie o pojemności 50 ml składa się z trzech części – korpusu, nasadki i kulki. Korpus, wyposażony w zintegrowaną kulkę, jest formowany przez wtryskiwanie z rozdmuchem z PP w wersji kolorowej-przezroczystej lub białej-nieprzezroczystej w zależności od marki i zastosowania. Duża nasadka formowana wtryskowo uzupełnia całość, dając dużą powierzchnię na etykietowanie.

„Nowa oprawka do dezodorantu w kulce jest kontynuacją naszej udanej współpracy z L’Oréal. Jesteśmy zadowoleni z naszego wkładu w wysokiej klasy funkcjonalność i estetykę tego opakowania” – powiedział Josef Hilgefort, dyrektor handlowy w RPC Bramlage.

RPC Bramlage GmbH
Brageler Straße 70,
D-49393 Lohne, Germany
Tel: +49 (0)4442 881-0
Fax:: +49 (0)4442 881-252
Email: management@rpc-bramlage.de

Czytaj więcej: Opakowania 1103