Nowe Zebry

Nowe Zebry
Zebra Technologies wprowadziła na rynek nową generację serii wysokowydajnych drukarek kodów kreskowych Xi. Seria Xi4 charakteryzuje się znacznym zwiększeniem produktywności osiąganym dzięki szybkości drukowania oraz wysokiej jakości druku.

Seria drukarek Xi4 przeznaczona jest m.in. dla branży opakowaniowej. Urządzenia oferują długą trwałość, wysoką jakość druku i szybkość drukowania. Seria Zebra Xi4 została zaprojektowana dla aplikacji, które wymagają pracy w długich cyklach w wymagających środowiskach przemysłowych. Jest ona ulepszeniem wcześniejszej serii XiIIIPlus.

- Zaprojektowana z zachowaniem równowagi pomiędzy wykonaniem a funkcjonalnością, Seria Xi4 jest zoptymalizowana pod kątem zwiększenia wydajności produkcyjnej przy operacjach na dużą skalę. Została wyposażona w pamięć i moc przetwarzania umożliwiającą większą prędkość drukowania i wyższą jakość druku, szybszy transfer danych w sieci Ethernet10/100 - który przyczynia się do zwiększenia przepustowości druku - oraz udoskonalone systemy wczesnego ostrzegania przed zredukowanym w nowej serii drukarek wyłączeniem systemu na czas prac konserwacyjnych przy jednoczesnym wsparciu czasowym podczas integracji z systemem zarządzania siecią i systemami ERP - tłumaczą przedstawiciele producenta.

Drukarki Zebra

Pozostałe funkcjonalności Serii Xi4 obejmują wsparcie dla szerokiej gamy języków, włączając w to polski i rosyjski, wszechstronne możliwości podłączenia, jednoczesną równoległą zdolność do pracy w sieci Ethernet i zdalnego zarządzania poprzez Rozwiązania ZebraLink.

Zebra Technologies dostarcza specjalistyczne rozwiązania do druku współpracujące z aplikacjami biznesowymi oraz aplikacjami bezpieczeństwa na całym świecie. Drukarki termiczne i termotransferowe do kodów paskowych, „inteligentnych” etykiet RFID, paragonów i kart z tworzyw sztucznych współpracują z szeroką gamą aplikacji, które przyczyniają się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa, wydajności i jakości, obniżenia kosztów i usprawnienia obsługi klienta. Dotychczas Zebra sprzedała 6 mln drukarek, wliczając w to drukarki/kodery RFID oraz rozwiązania mobilne.

Czytaj więcej: Nowości 239 Drukowanie 48