Nowe opakowania - butelki na lato

Nowe opakowania - butelki na lato
Ciekawe nowości na rynku opakowań. Nową butelkę PET stworzyła firma Lonza PET. W nowym opakowaniu PET zadebiutowała także woda Dobrawa. Również popularny Gin Lubuski spotkać można w nowej szacie.

Nowa butelka firmy Lonza PET została stworzona z myślą o napoju energetycznym First Aid, który pojawił się na półkach sklepowych wraz z początkiem sezonu letniego.

Napój sprzedawany jest w srebrnych butelkach PET o pojemności 0,5 i 1 L . Na większym opakowaniu zostało dodatkowo wytłoczone przestrzenne logo oraz etykieta z czerwonym krzyżem na białym tle. Dystrybutorem napoju First Aid jest siostrzana spółka Lonza PET - Lonza-Nata. Formy produkcji LONZApet pracują m.in. na maszynach firm ADS, Beckum, Dynaplast, Kosme,SIG Corpoplast, LONZA Pet, Mag Plastic, Nissei, Sidel, Sipa, TetraPak.

Projekty nowych opakowań Dobrawy przewidywały przystosowanie do zmiany technologii druku z offsetu na etykietę foliową. Zakres prac obejmował modernizację logo, projekty opakowań jednostkowych oraz foliopaki. Nowe opakowania mają pozycjonować Dobrawę jako produkt przeznaczony dla całej rodziny. Nad zmianami w wyglądzie opakowania czuwało Studio DN zajmujące się kreacją strategiczną, projektowaniem opakowań i identyfikacją wizualną produktów. To samo Studio przyczyniło się do zmiany wyglądu opakowania Ginu Lubuskiego. W tym przypadku zmiany dotyczyły nowego projektu etykiety.

opakowanie firmy Lonza Pet


Nowe opakowanie dla wody Dobrawa


Gin Lubuski w nowej odsłonie


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362