Nowe opakowania dla branży farmaceutycznej

Nowe opakowania dla branży…
Firma Medical z siedzibą nieopodal Trójmiasta jest znanym producentem opakowań przeznaczonych dla branży farmaceutycznej i spożywczej. W swojej ofercie firma posiada między innymi butelki z zespołem zamykająco-dozującym, butelki z gwintem 18 mm, butelki PET, pojemniki z wieczkiem ze zrywką 43 mm czy pojemniki z zakrętką bezpieczną.

Podczas tegorocznych targów Packaging Innovations w Warszawie firma zaprezentowała nowe buteleczki PET o pojemności 10 ml. Pojemniki zaopatrzone są w bezpieczne zamknięcia i posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Jak podkreśla Ewa Mazella, wszystkie opakowania produkowane przez firmę Medical są projektowane z myślą o bezpieczeństwie konsumenta.

Firma wdrożyła nową technologię wytwarzania opakowań z politereftalanu etylenu o zwiększonej czystości mikrobiologicznej. Produkowane przez Medical wyroby posiadają stwierdzoną zgodność z wymaganiami Farmakopei Europejskiej.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Medical jest firmą rodzinną, obsługującą zarówno duże koncerny, jak i małe podmioty. Firma działa na rynku od 1993 roku.

Więcej na temat oferty firmy oraz propozycji przedstawionych podczas warszawskich targów opowiada Ewa Mazella w naszym materiale wideo.brak
 

Produkcja butelki, opakowania plastikowe, farmaceutyczne, kosmetyczne, liquidy

Polska

Grzegorzewski
Grzegorzewski
*.184.130.135

Wysłany: 2018-07-10 13:42:35

Ja mogę polecić firmę MPack. Działają właśnie w branży opakowań farmaceutycznych i kosmetycznych i są jednymi z najlepszych na rynku.