Nowe opakowanie dla kremu Nivea

Nowe opakowanie dla kremu Nivea
Nivea ma od początku nowego roku nowe grubościenne opakowania dla swoich kremów. Posiadają one innowacyjną dwuwarstwową konstrukcję, na którą składa się kolorowy pojemnik wewnętrzny widoczny przez przezroczysty pojemnik zewnętrzny.

Produkt końcowy jakim jest opakowanie stwarza "efekt szkła", zapewniając jednocześnie zalety typowe dla konstrukcji wykonanych z tworzyw sztucznych, czyli lekkość i odporność na stłuczenia.

Pierwsza z dwóch części, czyli pojemnik zewnętrzny jest formowany wtryskowo z polistyrenu, co pozwala stworzyć grubościenną konstrukcję o luksusowym wyglądzie. Znajdujący się wewnątrz słoiczek jest wytwarzany z fioletowego polipropylenu w odcieniu jaśniejszym lub ciemniejszym, w zależności od przechowywanego w środku rodzaju kremu.

Etykiety umieszczane na pojemniku zewnętrznym podkreślają ekskluzywny charakter produktu. Dwuczęściowe wieczko wykorzystuje to samo połączenie polistyrenowej warstwy zewnętrznej i części wewnętrznej z polipropylenu, ale jest dodatkowo metalizowane, aby wywrzeć jeszcze silniejszy efekt na półce.

Nowe opakowanie dla kremu Nivea


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362