Nowe opakowanie typu stabilo dla MK Cafe

Nowe opakowanie typu stabilo dla MK Cafe
Popularna kawa MK Cafe Premium - mielona oraz rozpuszczalna pojawiła się w nowym opakowaniu. Wprowadzana właśnie odświeżona torebka, to kolejna opakowaniowa nowość przygotowana dla tej marki.

Pierwsza z dwóch wprowadzonych w ostatnim czasie opakowaniowym nowości dla MK Cafe dotyczyła wypuszczenia na rynek eleganckiej, metalowej puszki o pojemności 500 g. Tego rodzaju opakowanie cechowało się rozwiniętymi właściwościami, pozwalającymi na skuteczne przeciwdziałanie utracie aromatu.

Z kolei najnowsze opakowanie dla MK Cafe, które właśnie w tej chwili ma swoją rynkową premierę, to typowa torebka typu stabilo. Jest to miękkie opakowanie próżniowe.

nowe opakowanie kawy MK Kafe

Torebka, w które pakowania jest kawa wykonywane są z wielowarstwowego materiału barierowego, z dodatkowo zgrzanymi krawędziami pionowymi. Cecha ta ma zwiększyć sztywność i stabilność opakowania oraz podnieść walory powierzchni reklamowej.

Ważne jest by opakowanie i cały system pakowania gwarantowały dobrą ochronę produktu, a szczególnie zachowanie zapachu i smaku.

Marka MK Cafe Premium należy od trzech lat do firmy Strauss Cafe Poland, dawnej spółki Elite Cafe.

Nowe opakowanie kawy MK Kafe


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362