Nowe rynki zbytu dla Plast-Boxu

Nowe rynki zbytu dla Plast-Boxu
Plast-Box wszedł na rynek islandzki. Słupska spółka rozpoczęła sprzedawanie tam swoich opakowań przemysłowych.

Plast- Box od kilku już lat dostarcza opakowania na rynek skandynawski. Bliska współpraca z partnerami z Danii i Szwecji i pozyskane w ten sposób doświadczenia zaowocowały zdobyciem kolejnego kontrahenta z tego rejonu.

Zamówienia pierwszego islandzkiego odbiorcy – Plast - Box nie chce zdradzić jego nazwy - obejmują wiadra z tworzyw sztucznych o pojemności 5 l i 10 l. Pojemniki wykorzystywane będą w branży spożywczej, głównie przy produkcji jogurtów i mas jajecznych. Islandia była rynkiem, o pojawienie się na którym Plast - Box zabiegał już od 2005 r. W końcu się udało.

W tej chwili opakowania Plast – Box dostarczane są m.in. do Wielkiej Brytanii, Francji i Niemiec. Dzięki wysokiej jakości materiałów i innowacyjnym metodom produkcji opakowania przemysłowe słupskiej spółki stają się też coraz bardziej popularne na rynku skandynawskim. Islandia jest tylko jednym z krajów, z którym słupska spółka planuje w najbliższych latach pogłębiać współpracę handlową. Plany dynamicznego rozwoju mają objąć też Norwegię.
Reportaże

Forum

Sieah123

Wtrysk PA6 GF 30 2020-05-21

Prismatic

Pvc Soft płynne - Produkcja mat barowych - ociekaczy. 2020-04-14

Uoop90

Roboty programy, ustawianie 2020-03-06

Piotrzawadzinski

Linia produkcyjna do rurek PE 2019-12-14

Plastpet

Problem z produkcjia tub do zniczy PP 2019-12-08