Nowości Grafe na targach K

Nowości Grafe na targach K… Na tegorocznych targach K nie zabrakło firm oferujących barwniki i inne dodatki do tworzyw sztucznych. Jedną z nich była niemiecka spółka Grafe. Firma specjalizuje się w produkcji koncentratów barwiących, wytwarza także tworzywa barwione w masie oraz dodatki do przetwórstwa tworzyw. Przedsiębiorstwo zlokalizowane jest w Blankenhain w Turyngii i działa na rynku od ponad 20 lat. Polski oddział firmy znajduje się w Lublińcu.

W Düsseldorfie firma zaprezentowała szereg nowości ofertowych. Jedną z nich były specjalne kompozycje barwiące dla branży kosmetycznej, prezentowane pod hasłem Colorakel. Innym rozwiązaniem były dodatki do oznaczania wyrobów gotowych, które pozwalają na odróżnienie towaru właściwego od falsyfikatu. Ciekawym produktem był dodatek Blaue Nass, którego dodanie wywołuje efekt kropli w wyrobie końcowym.

Więcej na temat oferty Grafe opowiada w naszym materiale wideo Zbigniew Zasada z polskiego oddziału firmy.


Czytaj więcej:
Barwniki 114
Targi 1281
Wideo 168

Barwniki, koncentraty barwiące, tworzywa barwione w masie, stabilizatory termiczne, środki poślizgowe i smarne, antyblokery, stabilizatory UV, uniepalniacze

Polska, 42-700 Lubliniec, K. Miarki 15/4