Nowy pojemnik Thor

Nowy pojemnik Thor
Wyprodukowany przez koncern RPC Containers Blackburn pojemnik Thor - nowość wprowadzona na rynek w styczniu tego roku - to wysokiej jakości opakowanie przeznaczone do serii chłodzonych, świeżych zup.

Pojemniki Thor, które w odnowionej i prezentowanej przez nas wersji pojawiły się na rynku kilkanaście dni temu formowane są wtryskowo z polipropylenu. Ich pojemność to 670 ml. Posiadają zabezpieczenie gwarancyjne i zamykane wieczko, co zapewnia konsumentom nienaruszalność produktu i wygodę.

Opakowania można łatwo ustawiać w stos, a ich doskonała przejrzystość umożliwia obejrzenie zawartości. - Wszystkie te zalety składają się na silne oddziaływanie marki w punkcie sprzedaży - informują przedstawiciele RPC Containers Blackburn.

Grupa Co-op, sprzedające wspomniane zupy, do których idealnie pasują pojemniki Thor, opracowała jednocześnie nowe etykiety, tak aby wzmocnić wizerunek swojej marki produktów chłodzonych. Stosowała już dawniej etykiety IML, ale uznała, że etykietowanie po formowaniu oferuje w tym wypadku większą elastyczność.

Nowe pojemniki Thor


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362