Nowy termin targów Packaging Innovations

Nowy termin targów Packaging…

- Z uwagi na obowiązujący od dnia 20 marca 2020 r. na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stan epidemii i wprowadzenie przez Rząd licznych restrykcyjnych obostrzeń, z żalem informujemy, że zorganizowanie Targów Packaging Innovations w czerwcu jest niemożliwe - oznajmia organizator targów Packaging Innovations, Targi w Krakowie. - Dbając o zdrowie Państwa, Państwa pracowników i uczestników targów, podjęliśmy decyzję o przeniesieniu terminu Targów Packaging Innovations na drugą połowę września 2020 roku. Dokładną datę podamy najpóźniej do końca maja 2020. Branża targowa przeniosła większość swoich imprez na jesień, dlatego operatorzy obiektów muszą na nowo dostosować swoje kalendarze do aktualnych potrzeb. Niestety jest to bardzo złożony proces.

Polska Izba Przemysłu Targowego wydelegowała grupę ekspertów, do której należy Prezes Targów w Krakowie Grażyna Grabowska, przygotowującą procedury, jakie należy uwzględnić podczas wznawiania organizacji targów na jesieni. Spotkania biznesowe stymulują całą gospodarkę, dlatego to właśnie targi branżowe pozwolą przyspieszyć odtworzenie łańcucha dostaw, uzupełnić luki spowodowane brakiem dostępu do zagranicznych produktów i napędzić na nowo biznes.

Dotychczasowe rejestracje udziału oraz zakupione bilety pozostają ważne w nowym terminie Targów. Zachęcamy do śledzenia aktualności o programie towarzyszącym targom oraz innych aktywnościach, o których będziemy informować już wkrótce.


Czytaj więcej:
Targi 1169
COVID-19 186

Największy na południu Polski organizator
 

Największy na południu Polski organizator targów, konferencji, sympozjów i szkoleń, właściciel i operator EXPO Kraków

Polska