Opakowanie Absolut Disco

Opakowanie Absolut Disco
Specjalnie z okazji zbliżającego się Sylwestra i związanych z nim imprez w klubach i dyskotekach pojawiła się nowa, limitowana seria wódki Absolut w niezwykłych migotliwym opakowaniu przypominającym dyskotekową kulę.

Nowe opakowanie marki Absolut, które ma być sylwestrowo – noworocznym hitem zostało stworzone w oparciu o niezwykłą technologię. Do jego budowy wykorzystano dokładnie tysiąc błyszczących, lustrzanych kawałków szkła. Wykonano z nich szklane opakowanie, odpowiadające kształtowi butelki o pojemności 0,7 l.

Zasada działania tego opakowania jest prosta: wpadające światło dzięki całkowitemu wewnętrznemu odbiciu, odbija się od dwóch płaszczyzn, nachylonych do siebie pod kątem 45 stopni. Powierzchnie odbijające stanowią układ zwierciadeł płaskich, dzięki czemu obraz jest prosty.

Ponadto przy opakowaniu zastosowano specjalną, funkcjonalną nakrętkę wzbogaconą o dodatkowy haczyk, dzięki któremu Absolut Disco jest nie tylko gadżetem, ale także pełni rolę przenośnej kuli dyskotekowej.

Szwedzka Absolut Vodka zajmuje trzecie miejsce na liście największych światowych marek alkoholowych i jest obecna na 126 rynkach. W naszym kraju wyłącznym importerem i dystrybutorem Absolut Vodka jest firma V&S Luksusowa Zielona Góra SA, należąca do V&S Group.

Opakowanie Absolut Disco


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362