Opakowanie RingLock firmy Superfos

Opakowanie RingLock firmy Superfos
Zabezpieczenie plombą oraz kołnierzyk chłodniejszy niż reszta opakowania - to dwie najważniejsze cechy pojemnika firmy Superfos, której zakłady produkcyjne znajdują się również w naszym kraju.

Pojemnik RingLock przeznaczony jest do szerokiego spektrum zastosowań. Umożliwia przeprowadzenie efektownego ośmiobarwnego nadruku offsetowego lub dekoracji w technologii IML, czyli etykietowania w formie.

Posiadane przez opakowanie zabezpieczenie w postaci odpowiedniej plomby gwarantuje, że nie trzeba się martwić o stan zawartości pojemnika. Ponadto wszyscy użytkownicy kuchenek mikrofalowych docenią fakt, że prezentowane opakowanie nie zmienia kształtu podczas podgrzewania. Drugi z wyróżników RingLock, czyli kołnierz chłodniejszy niż reszta opakowania ułatwia wyjmowanie pojemnika z mikrofalówki. Co więcej kołnierz ochronny zabezpiecza wieczko podczas transportu i zapewnia, że górna część nie deformuje się w trakcie napełniania na gorąco. Całkowicie szczelne zamknięcie eliminuje potrzebę stosowania membran. Warto tez wiedzieć, że recykling tego polipropylenowego opakowania jest bardzo łatwy.

Opakowanie RingLock firmy Superfos

Opakowanie o wielkości 120 - 520 ml wytrzymuje napełnianie płynem o temperaturze dochodzącej do 90 st. C oraz dodatkowo zamrażanie strumieniem powietrza. Wciskana i łatwa w otwieraniu pokrywka pasuje do pojemników o różnych wielkościach.

Polski zakład duńskiego koncernu Superfos obsługuje przede wszystkim lokalnych klientów oraz odbiorców z państw sąsiedzkich. Może się pochwalić zdolnościami produkcyjnymi osiągającymi poziom ponad 20 tys. ton w skali roku, co zapewnia wytwarzanie blisko 68 milionów pojemników. Zakład będący swoistą wtryskownią ulokowano w Lubieniu Kujawskim na powierzchni 17 tys. mkw. Wtryskownia przygotowana jest na ciągłą pracę 45 maszyn. Fabryka jest przystosowana do osiągnięcia przerobu sięgającego 1000 ton polipropylenu miesięcznie.

Czytaj więcej: Galeria opakowań 362