Opakowanie dla piwa Karmi Choco

Opakowanie dla piwa Karmi Choco
Na jesienno - zimowe wieczory Carlsberg Polska przygotował nową limitowaną wersję smakową piwa Karmi Choco. Jest ono dostępne w innowacyjnym, ulepszonym opakowaniu.

Nowa butelka, której design zaprojektowało i opracowało Studio DN, wyróżnia się opływową linią i niezwykle wygodnym, odkręcanym kapslem, który gwarantuje szybkie otwarcie i zamknięcie opakowania. Kapsel typu twist off przeznaczony jest przede wszystkim dla kobiet, tak samo zresztą jak piwo Karmi. Nie wymaga bowiem użycia otwieracza.

Oprócz specjalnego kapsla butelka zyskała także przedłużoną krawatkę, która zastępuje tradycyjną etykietę i zakrywa kapsel przez co minimalizuje ryzyko skaleczenia się jego krawędzią. Cechuje ją także nowoczesny kształt, którego charakter został podkreślony poprzez biegnące wzdłuż niej wygrawerowane logo marki Carlsberg, umieszczone w miejscu zwyczajowej okrągłej etykiety.

Rok temu, limitowane i sezonowe Karmi Choco spotkało się z doskonałym przyjęciem konsumentów. Dzięki wprowadzeniu tego czekoladowego wariantu smakowego sprzedaż marki Karmi wzrosła o blisko 50 proc.

opakowanie dla piwa Karmi Choco


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362