Opakowanie do przesyłek kurierskich Smurfit-Kappa Polska

Opakowanie do przesyłek kurierskich Smurfit-Kappa Polska
Firma Smurfit-Kappa Polska wprowadziła na rynek opakowanie do przesyłek kurierskich przeznaczonych dla zestawu odżywek witaminowych.

Opakowanie wykonane zostało z tektury falistej. Jego konstrukcja dzięki specjalnym zawinięciom tektury i wkładce ochronnej dobrze zabezpiecza produkt w postaci zestawu dwóch butelek odżywek i kieliszka.

Zastosowanie taśmy klejącej na zamknięciu klapy i na zawinięciach wkładki zabezpieczającej umożliwiło zmniejszenie powierzchni opakowania i redukcję zużycia materiału, a także skrócenie czasu formowania pudełka oraz pewne ułatwienia przy jego zamykaniu i otwieraniu.

Opakowanie wykonano w konstrukcji dobrze nadającej się do składania: w procesie produkcji nie jest bowiem wymagane klejenie ani stosowanie jakichkolwiek zszywek. Papiery użyte do produkcji tektury falistej są pochodzenia makulaturowego.

Smurfit Kappa Poland jest częścią międzynarodowego koncernu Smurfit Kappa Group, wiodącego dostawcy opakowań w Europie. Produkcja ponad 304 mln mkw. tektury falistej rocznie daje grupie Smurfit Kappa dominującą pozycję na krajowym rynku. W Polsce firma posiada pięć zakładów: w Pruszczu Gdańskim, Drezdenku, Warszawie, Koninie i Pruszkowie.

Opakowanie do przesyłek kurierskich Smurfit-Kappa Polska


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362