P3solutions - nowa firma w branży tworzyw sztucznych

P3solutions - nowa firma w branży tworzyw sztucznych
Na krajowym rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych pojawiła się nowa firma. To P3solutions sp. z. o. o. z siedzibą we Wrocławiu. Firma została przedstawicielem niemieckiego MTF Technik.

Firmę kilka dni temu założyła Kamilla Kuropatnicka. Już 28 czerwca P3solutions został oficjalnym przedstawicielem niemieckiego MTF Technik, w Polsce. Tym samym będzie oferować klientom transportery taśmowe, separatory bębnowe, nasadowe, a także systemy magazynujące oraz całą gamę produktów automatyzujących produkcji MTF Technik. Ponadto w ofercie P3solutions znajdą się młyny oraz inne urządzenia peryferyjne.


- Nasze plany są ambitne. Chciałabym zbudować firmę, która będzie obsługiwać wszystkie urządzenia peryferyjne. Ponadto plan naszego rozwoju obejmuje nie tylko dostarczanie sprzętu, ale znacznie bogatszą ofertę. Największy nacisk będziemy kłaść na dostarczenie satysfakcji klientowi. Niech czuje, że ma nasze wsparcie, może liczyć na dobrze działający serwis i fachową pomoc - ocenia Kamilla Kuropatnicka.

Z branżą tworzyw sztucznych jest związana od dawna. Przez trzy lata była dyrektorem jednej z firm działających na tym rynku. I właśnie ten fakt zdecydował o nawiązaniu współpracy z MTF Technik. - Znamy się dobrze, już mieliśmy okazję razem współpracować. Mamy zatem do siebie zaufanie i na pewno warto kontynuować dalszą współpracę, ale już na innych zasadach - dodaje Kamilla Kuropatnicka.

Przyznaje również, że pierwszych klientów firma już ma.

Wyjaśnia ponadto skąd, być może nieco tajemnicza, nazwa P3solutions. - P3, to po prostu zakres naszej działalności, czyli "przetwórstwo tworzyw sztucznych", "peryferia" oraz "produkcja". A "solutions", to oczywiście "rozwiązania".