Pełen przegląd urządzeń Labtech w Puławach

Pełen przegląd urządzeń Labtech… W ramach rozbudowy laboratorium tworzyw biodegradowalnych w Puławskim Parku Naukowo-Technologicznym firma Labtech dostarczyła i uruchomiła pod koniec 2014 r. kolejne maszyny i urządzenia w ramach projektu rozbudowy laboratorium. Posłużą one do wytwarzania wyroby i próbek przeznaczonych do dalszych badań. Po rozbudowie można w Puławach zobaczyć niemal wszystkie maszyny i linie laboratoryjne produkowane przez producenta z Tajlandii.

Wśród zainstalowanych urządzeń wymienić można między innymi: jednoślimakową wytłaczarkę 25 mm z dozownikiem grawimetrycznym, sterowaną poprzez ekran dotykowy, z silnikiem wektorowym oraz regulacją wysokości, dwuślimakową wytłaczarkę 26 mm z grawimetrycznymi dozownikami głównymi i bocznymi, skomputeryzowany układ rozdmuchu wytłaczaniem 1-, 2- lub 3-warstwowej buteleczki o pojemności 125 ml oraz skomputeryzowaną dwuwalcarkę z układem rolowania materiału bez użycia rąk.

Labtech

Na pierwszym planie 1-ślimakowa wytłaczarka 25 mm z dozownikiem grawimetrycznym, sterowana poprzez ekran dotykowy, z silnikiem wektorowym, z regulacją wysokości. Na drugim planie 2-ślimakowa wytłaczarka 26 mm z grawimetrycznymi dozownikami głównymi i bocznymi.


Labtech

Na pierwszym planie skomputeryzowany układ rozdmuchu wytłaczaniem 1-, 2- lub 3-warstwowej buteleczki o pojemności 125 ml. Na drugim planie skomputeryzowana dwuwalcarka z układem rolowania materiału "bez użycia rąk".Warto wspomnieć, iż podczas ostatnich targów NPE 2015 w Orlando (USA) producent zaprezentował po raz pierwszy nowy 3-warstwowy (A-B-A) układ Mini wylewu folii z wykorzystaniem dwóch wytłaczarek oraz nowy 3-warstwowy (A-B-C) układ Mini rozdmuchu folii z wykorzystaniem trzech wytłaczarek.

LabtechLabtechLabtech


Czytaj więcej:

Linie i urządzenia laboratoryjne (wytłaczarki 1 i 2-ślimakowe nawet do 300 kg/godz., linie rozdmuchu i wylewania folii/arkuszy, test filtracji, mieszalniki, prasy, 2-walcarki z automatycznym rolowaniem, wytłaczarki do farb proszkowych)

Polska, 02-797 Warszawa, Al. Komisji Edukacji Narodowej 21/50