Pierwszy na świecie system zarządzania etykietami oparty na chmurze publicznej

- Cieszymy się, że NiceLabel widzi w firmie Microsoft strategicznego partnera, a zalety platformy Microsoft Azure Cloud uwzględniono w modernizacji LMS. Krok ten umożliwia firmie zapewnienie nowym i dotychczasowym klientom jeszcze lepszego wsparcia w realizacji misji cyfrowej transformacji całego procesu etykietowania w różnych branżach sektora małych, średnich i dużych przedsiębiorstw - mówi Draško Ivanišević, starszy partner i menedżer ds. rozwoju ISV na region Europy Środkowej i Wschodniej w firmie Microsoft.

Równolegle z wprowadzeniem usługi Label Cloud, firma zapowiada także istotne aktualizacje w swoim obecnym portfolio rozwiązań dostępnych stacjonarnie (ang. on-premise). Aktualizacje pozwolą na usprawnienie wydajności drukowania i wprowadzą nowe elementy pozwalające na ograniczenie wsparcia IT oraz na dalsze uproszczenie procesu zapewnienia jakości.

Label Cloud i zaktualizowany system zarządzania etykietami NiceLabel są już dostępne na stronie internetowej producenta.

LabrlCloud


Założona w 1993 roku spółka NiceLabel jest producentem oprogramowania do projektowania etykiet i systemów zarządzania etykietami, które pomagają firmom różnej wielkości poprawić jakość, szybkość i efektywność etykietowania przy jednoczesnym obniżeniu kosztów. Dzięki naszym systemom zarządzania etykietami organizacje mogą cyfrowo przekształcać cały proces drukowania i produkcji etykiet. Rezultatem jest oszczędniejsze, bardziej elastyczne funkcjonowanie, które pozwala podmiotom szybciej reagować na zmieniające się warunki rynkowe i wymagania, szybciej wprowadzać produkty na rynek i skuteczniej konkurować w sektorach, w których prowadzą działalność. NiceLabel obsługuje swoich klientów z całego świata z siedziby głównej w UE (Słowenia) oraz globalnych oddziałów w Niemczech, USA, Singapurze i Chinach, oferując technologie odpowiadające na najnowsze wymogi rynku.

Źródło: NiceLabel

Czytaj więcej: