Plastics Recycling Show Europe rozrasta się do czwartej hali w RAI w Amsterdamie w 2024 r.

Plastics Recycling Show Europe…

Po początkowym planie rozbudowy imprezy do trzeciej hali w RAI w Amsterdamie w 2024 r. w związku z dużym zainteresowaniem wystawców i po wyprzedaniu powierzchni wystawienniczej na wydarzenie zaplanoiwane w dniach 19-20 czerwca 2024 r., organizatorzy Plastics Recycling Show Europe (PRS Europe) ogłosili, że targi zostaną rozszerzone do czwartej hali.

"Widzieliśmy bezprecedensowy wzrost popytu na stoiska na PRS Europe 2024" - powiedział Matt Barber, PRSE Event Director w Crain Communications. "Na szczęście udało nam się zabezpieczyć halę 9 w RAI oprócz hal 10, 11 i 12, co pozwoliło nam zaoferować naszym wystawcom więcej miejsca na stoiska".

"Po wielkim sukcesie tegorocznej edycji Plastics Recycling Show Europe, cieszymy się z rosnącego zainteresowania tym wydarzeniem" - dodał Ton Emans, prezes Plastics Recyclers Europe. "PRS Europe ma teraz ugruntowaną pozycję jako najważniejsze wydarzenie w regionie promujące innowacyjne rozwiązania, a także zrównoważone i obiegowe wykorzystanie tworzyw sztucznych. Ponadto rozwijamy się globalnie, organizując kolejne wydarzenia PRS w Dubaju, Bombaju i Singapurze w 2024 roku".

Pierwsze targi Plastics Recycling Show Asia odbędą się w Marina Bay Sands w Singapurze w dniach 13-14 listopada 2024 r.

Pierwsza edycja Plastics Recycling Show India odbędzie się w NESCO Bombay Exhibition Center (BEC) w Bombaju w dniach 4-6 grudnia 2024 r.

Druga edycja siostrzanego wydarzenia Plastics Recycling Show Middle East & Africa (PRS ME&A) powraca do Dubaju w dniach 10-12 września 2024 r.

W 2023 r. wystawa i konferencja PRS Europe przyciągnęły rekordową liczbę ponad 8500 odwiedzających z całej Europy i ponad 80 różnych krajów na całym świecie. Wydarzenie gromadzi kluczowych graczy z sektora tworzyw sztucznych i recyklingu, aby zaprezentować innowacyjne technologie, dzielić się najlepszymi praktykami, nawiązywać kontakty i prowadzić interesy. Podczas wydarzenia reprezentowany jest szeroki przekrój branży, w tym dostawcy maszyn i urządzeń do recyklingu tworzyw sztucznych, dostawcy materiałów z tworzyw sztucznych i mieszalników, przetwórcy wstępni, mechaniczni i chemiczni recyklerzy tworzyw sztucznych, specjaliści od gospodarki odpadami i stowarzyszenia branżowe.

Organizowany wspólnie przez Crain Communications i Plastics Recyclers Europe, Plastics Recycling Show Europe powraca do hal 9, 10, 11 i 12 w RAI Amsterdam w dniach 19-20 czerwca 2024 roku.

Więcej informacji na temat PRS Europe: https://www.prseventeurope.com/

prse