Plastigo wyłącznym dystrybutorem Multiplas w Polsce

Plastigo wyłącznym dystrybutorem Multiplas w Polsce
Od lipca częstochowski dystrybutor maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych uzyskał wyłączność na sprzedaż tajwańskich wtryskarek firmy Multiplas. To efekt owocnych kontaktów, które w ostatnim czasie udało się nawiązać pomiędzy markami. Wyłączność na sprzedaż to także polityka utrzymywania wysokich stanów magazynowych części zamiennych oraz gwarancje, których w imieniu Multiplasa będzie świadczyło Plastigo.

Wtryskarki Multiplas dostępne są w ofercie Plastigo już od dłuższego czasu. Po przeprowadzonym w maju audycie przedstawiciela tajwańskiego producenta maszyn, firma zdecydowała się na powierzenie częstochowskiej marce wyłącznego przedstawicielstwa w Polsce.

- Budowaliśmy tą relację z dużym przekonaniem, wiedząc, że jest to Partner godny zaufania, a maszyny, zwłaszcza pionowe, tworzone pod wymagania konkretnej aplikacji, zyskają powodzenie na rynku - mówi Jerzy Dądela, Dyrektor Handlowy Marki Plastigo.

- Dla zabezpieczenia naszych klientów w magazynie pojawią się spore ilości części zamiennych, uregulowana jest także kwestia gwarancji: 3 lata na główne części mechaniczne oraz rok na pozostałe - dodaje.

To już trzeci, po Borche oraz Shini azjatycki Partner Marki Plastigo, na którym z powodzeniem Plastigo opiera swoją obecną sprzedaż.

Źródło: Plastigo

Czytaj więcej: Wtryskarki 442

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki
 

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81


Forum

Bscr_eu

PC ABS i HIPS 2018-04-22

50cent

Czyszczenie układu chłodzącego form wtryskowych. 2018-04-21

Piotrzawadzinski

Głowica do Wytłaczarki vs. średnica ślimaka 2018-04-15

Yellow

Czas przebywania materiału w agregacie 2018-04-13

Frohe_

Tampodruk wymagania? 2018-04-13

Reportaże