Podwójna prezentacja BOY na targach Plastpol 2024

Podwójna prezentacja BOY na…

Ciekawe aplikacje na żywo na wtryskarkach BOY przyciągną wielu odwiedzających na stoisko BOY (hala G / stoisko 6) na targach Plastpol w Kielcach (21-24 maja). Przedstawiciel BOY 1st Plastcompany Polska, który od lat z powodzeniem działa dla BOY na polskim rynku tworzyw sztucznych, jest przekonany, że jego obecność na tym międzynarodowym wydarzeniu ponownie odniesie sukces w 2024 roku.

W tym roku zaprezentowane zostaną dwie wtryskarki BOY - BOY 35 E i BOY XS E.

Dzięki najnowszym standardom wyposażenia maszyn BOY i sile zamykania 100 kN na powierzchni zaledwie 0,87 m², BOY XS E oferuje szeroki zakres zastosowań w formowaniu wtryskowym mikro i bezodlewniczym małych części przy użyciu innowacyjnych i sprawdzonych technologii. Wtryskarka została ulepszona w wielu szczegółach. Jest wyposażona w serwomotorowy napęd pompy, który wyróżnia się wysoką dynamiką i niezwykle płynną pracą, a także w najnowszy system sterowania BOY Procan ALPHA 6 z konfiguratorem sekwencji i OPC-UA. TPE będzie przetwarzane na zatyczki - oczywiście bez wlewów, aby wykorzystać tworzywo sztuczne w sposób oszczędzający zasoby. Dzięki masie wtrysku wynoszącej 2,5 g i czasowi cyklu wynoszącemu 21 sekund, wtryskarka umożliwia również stałą wydajność produkcji.

BOY 35 E z siłą zamykania 350 kN będzie produkować potrójne zaczepy z ABS. Zajmując powierzchnię mniejszą niż dwa metry kwadratowe, jest nie tylko najbardziej kompaktową wtryskarką w swojej klasie, ale jej stosunek ceny do wydajności jest również bezkonkurencyjny.

boy-at-plastpol

Reportaże

Forum