Poręczna butelka łączy bezpieczeństwo i ochronę

Poręczna butelka łączy bezpieczeństwo… Wielowarstwowe butelki polipropylenowe Euro Squeeze 900 g oferowane przez RPC Corby zostały wybrane przez dużego greckiego producenta żywności Provil SA do nowej serii sosów Sandwich Creams dla sektora gastronomicznego.

Butelka łączy bezpieczeństwo i łatwość użycia oraz skuteczną ochronę produktu, co pomoże wspierać i utrzymać wizerunek marki Provil SA oraz budować lojalność klientów. Jej doskonała przejrzystość umożliwia atrakcyjną prezentację serii pięciu produktów - sosu tatarskiego, sosu z suszonych na słońcu pomidorów, sosu o smaku wędzonki, sosu wasabi oraz musztardy słodko-kwaśnej, a duża powierzchnia na etykiety zapewnia skuteczną ekspozycję w punkcie sprzedaży.

Wielowarstwowa struktura PP/EVOH/PP gwarantuje efektywną ochronę przed dostępem tlenu, zapewniając wydłużony okres przechowywania produktów w środowisku niechłodzonym.

- Butelka Euro Squeeze jest lekka, łatwa w użyciu i można ją wyciskać. Dlatego właśnie jest to idealne rozwiązanie do zastosowań profesjonalnych, jak i domowych - stwierdziła Hara Kougioumtzi, koordynator ds. marketingu w Provil.

Seria Euro Squeeze jest dostępna w wielu różnych wielkościach odpowiednich dla indywidualnych wymagań klientów.

Euro Squeeze 900


Źródło: RPC Corby

Czytaj więcej:
Butelki 255