Poznaj przyszłość compoundingu na targach AMI Compounding World Expo

Poznaj przyszłość compoundingu…

Compounding World Expo Europe odbędzie się w Brussels Expo w Belgii w dniach 11-12 września 2024 roku. Powracająca po raz czwarty, bezpłatna wystawa i konferencja gromadzi liderów branży, ekspertów i entuzjastów z całego świata na dwa dni nauki, inspiracji i możliwości nawiązywania kontaktów.

Konferencja Compounding World Expo może pochwalić się programem, który obejmuje najnowsze innowacje technologiczne, zmiany legislacyjne i czynniki rynkowe w świecie compoundingu. Z różnorodnych prezentacji branżowych uczestnicy mogą spodziewać się omówienia najnowszych osiągnięć w technologii mieszania wsadowego, ostatnich innowacji w zakresie wypełniaczy przewodzących, rozwoju włókien naturalnych jako odnawialnych środków wzmacniających, optymalizacji optyki pigmentów i wielu innych.

Wydarzenie oferuje wiodącym w branży organizacjom platformę do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem, a także unikalne możliwości uczenia się, z seminarium szkoleniowym odbywającym się każdego dnia na temat tego, jak sprostać wyzwaniom związanym z wydajnością na liniach compoudingu.

ami-expos-eu-23-day2-391


Oprócz wystąpień branżowych, wydarzenie obejmuje odrębne panele debat biznesowych omawiające kluczowe kwestie dla sektora. Wraz ze wzrostem kosztów spowodowanych inflacją gospodarczą, wzrostem automatyzacji, trudnościami w łańcuchu dostaw i różnymi fuzjami biznesowymi, jest to trudny czas dla przemysłu tworzyw sztucznych, ale taki, który oferuje nowe możliwości zrównoważonego rozwoju.

W pierwszym dniu eksperci AMI przedstawia prognozy dotyczące trendów popytu kształtujących compounding i masterbatche. Na dzień drugi zaplanowano specjalną prezentację od sponsora wydarzenia EuMBC, omawiającą obecne wyzwania i przepisy w Europie.

ami-expos-eu-23-day2-307


Poza salą konferencyjną, uczestnicy mogą skorzystać z szerokich możliwości nawiązywania kontaktów w hali wystawowej, umożliwiając im nawiązywanie nowych kontaktów, wymianę pomysłów i współpracę nad projektami, które napędzają pozytywne zmiany w sektorze compoundingu. AMI's Compounding World Expo Europe oferuje platformę edukacji, współpracy i innowacji, umożliwiając uczestnikom przyczynienie się do rozwoju zrównoważonych praktyk i strategii, które będą kształtować przyszłość compoundingu.

ami-expos-eu-23-day1-268


W połączeniu z targami Plastics Recycling World Expo i Plastics Extrusion World Expo, uczestnicy mogą wybrać sesje z dowolnego z trzech prezentowanych sal konferencyjnych i zapoznać się z ofertą ponad 170 wystawców w ramach trzech wystaw.

Zapoznaj się z najnowszymi programami konferencji i aktualną listą wystawców, zarejestruj się i odbierz swój bezpłatny bilet TUTAJ