Projekty agencji designerskiej

Projekty agencji designerskiej
Dzisiaj w naszej galerii opakowań przedstawiamy projekty wykonywane przez agencję designerską Lothar Böhm. Zajmuje się ona strategicznym definiowaniem rozwoju marek i projektowaniem opakowań.

Agencja działa na naszym rynku od kilku lat i w tym czasie realizowała już kampanie, polegające na stworzeniu opakowania m.in. dla takich uznanych firm i produktów jak: Algida, Dulux, Elite, Freeq, Jacobs, Knorr, Kubuś, Lubella, Milka, Nobiles, Prince Polo, Tymbark, Żubr, Żywiec Zdrój.

W ciągu ostatnich kilkunastu tygodni na rynku pojawiła się m.in. nowa linia soków Tymbark. Grafikę dla ich opakowań stworzył właśnie Lothar Böhm. Postawił na wykorzystanie motywu bogactwa składników, z których powstają soki, czyli warzyw i owoców. Opakowanie eksponuje te walory i ma zachęcać do sięgnięcia po produkt. W ślad za tym idzie też grafika logotypu marki Tymbark Vega i Vega Plus.

Całkiem świeżym projektem jest też nowy image opakowań dla makaronów Lubella. Podkreślono identyfikację kolorystyczną produktu oraz charakter udanego posiłku. Poszczególne formy makaronów zostały zaprezentowane w dynamicznym ujęciu, na widelcu lub łyżce, a dodanie na opakowaniu grafiki z pomidorem i liściem bazylii ma wzmóc apetyt na przyrządzony w ten sposób posiłek.

Obok dwóch wymienionych projektów, pokazujemy też inne, które przygotowali specjaliści z Lothar Böhm.

Soki Tymbark Vega


Nowe opakowania makaronów Lubella
Czytaj więcej: Galeria opakowań 362