Przekształcenie firmy ICE Flex w Wittmann Digital

Przekształcenie firmy ICE…

Z dniem 25 lipca 2022 r Grupa Wittmann zwiększyła swój udział w ICE Flex S.r.l.. W rezultacie nazwa firmy została zmieniona na Wittmann Digital S.r.l.

We wrześniu 2018 roku Grupa Wittmann zawarła joint venture z firmą ICE Flex, robiąc tym samym ważny krok w kierunku zaoferowania naszym klientom najlepszych możliwych rozwiązań rozszerzających możliwości platformy Wittmann 4.0. Wraz ze wzrostem udziałów i zmianą nazwy firmy, Grupa Wittmann wzmacnia swoje zaangażowanie w pozyskiwanie danych produkcyjnych oraz inteligentne systemy planowania i monitorowania produkcji.

Wittmann Digital, z siedzibą w Saronno we Włoszech, jest dostawcą innowacyjnych rozwiązań programowych dla przemysłu tworzyw sztucznych. Pakiet TEMI+ MES opracowany przez Wittmann Digital do planowania, monitorowania i przechowywania danych produkcyjnych charakteryzuje się tym, że może nadzorować pracę nie tylko wtryskarek ale także urządzeń peryferyjnych i robotów. Jest to bardzo ważny aspekt dla Grupy Wittmann, jako firmy dostarczającej kompleksowe wyposażenie dla zakładów przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Dla p. Michaela Wittmann, Dyrektora Zarządzającego Grupy Wittmann, wzmocnienie udziału Grupy Wittmann i zmiana nazwy dostawcy oprogramowania jest wyraźnym sygnałem zarówno wewnętrznym, jak i zewnętrznym, aby kontynuować ścieżkę obraną w 2018 roku, a tym samym jeszcze bardziej przyspieszyć działania digitalizacyjne Grupy.

Dyrektorzy zarządzający Wittmann Digital, Giorgio Pigozzo i Marco Pelagatti, są również zadowoleni z zaangażowania Grupy Wittmann i zmiany nazwy firmy: "Jako Wittmann Digital działamy zewnętrznie jako część globalnie działającej renomowanej grupy firm. To również wzmacnia nasz wizerunek na rynku", mówi Giorgio Pigozzo.

widi
Na zdjęciu od lewej do prawej: Marco Pelagatti i Giorgio Pigozzo, dyrektorzy zarządzający Wittmann Digital S.r.l.

Wszystko z jednej ręki: wtryskarki i urządzenia peryferyjne do przetwórstwa tworzyw sztucznych

Polska, 05-825 Grodzisk Mazowiecki, Radziejowicka 108, Adamowizna

Reportaże

Forum