Przemysłowa jesień z targami Warsaw Industry Week

Przemysłowa jesień z targami…
Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie, które z rozmachem rozpoczęło realizację targów dla wielu sektorów, zaprasza jesienią na nowe targi dla przemysłu. Międzynarodowe Targi Innowacyjnych Rozwiązań Przemysłowych Warsaw Industry Week odbędą się w dniach 7-9 listopada br.

Podczas targów zaprezentowane zostaną najnowsze trendy i rozwiązania technologiczne. Zwiedzający będą mogli porównać oferty wielu producentów, nawiązać nowe kontakty i prowadzić rozmowy biznesowe. Podczas wydarzenia nowe technologie oraz innowacyjne rozwiązania spotkają się z biznesem.

Jak przekonują przedstawiciele organizatora targów, Warsaw Industry Week jest odpowiedzią na potrzeby rynku. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, organizatorzy zaplanowali wszechstronne i kompleksowe targi. Centrum Targowo-Kongresowe Ptak Warsaw Expo posiada ogromne możliwości wystawiennicze, dzięki którym zaprezentowane zostaną podczas jednej, dużej imprezy niemal wszystkie gałęzie branży przemysłowej, w tym: maszyny i narzędzia przemysłowe, przetwórstwo tworzyw, automatyzacja i robotyzacja, obróbka metalu tworzyw i drewna, metrologia przemysłowa, komputeryzacja i oprogramowanie dla przemysłu, cięcie i szlifowanie, badania i rozwój, BHP oraz wiele innych. Zaplanowane zostało również wiele dodatkowych wydarzeń towarzyszących takich jak prelekcje, wystąpienia, konferencje i prezentacje.

- Kompleksowość, lokalizacja i perfekcyjna organizacja to nasze atuty - mówi Agnieszka Cieślik, dyrektor projektu. - Zapraszamy wszystkich przedsiębiorców z branży przemysłowej, oferując atrakcyjne warunki i indywidualną obsługę klienta. Promujemy polskie firmy, które są innowacyjne, wizjonerskie, wysoko cenione na arenie międzynarodowej. W naszym przypadku koszt powierzchni, którą musi zakupić wystawca by zaprezentować się optymalnie, jest dostosowany do polskich realiów, możliwości i rzeczywistych szans sprzedaży.

Ptak Warsaw Expo jest największym Centrum Targowo-Kongresowym w Europie Środkowej. Powstało z myślą o organizacji międzynarodowych targów, kongresów, konferencji, szkoleń, imprez masowych i innych eventów komercyjnych. To 6 nowoczesnych hal wystawienniczych o łącznej wewnętrznej powierzchni wynoszącej 143 tys. m2, ponad 500 tys. m2 powierzchni zewnętrznej oraz 12 tys. miejsc parkingowych. Warsaw Industry Week to już 39 impreza targowa, która odbędzie się w Nadarzynie w bieżącym roku.



Ania
Ania
*.172.177.234

Wysłany: 2016-04-28 12:26:26

Szkoda gadać. Z rozmachem zaczeli sezon? Wystawiajac sie tam sami przyczyniamy sie do rozdrobiania rynku, a ich tak mowimy, ze imprez ejst za duzo.

Mariusz
Mariusz
*.8.190.11

Wysłany: 2016-04-28 12:42:09

To się nazywa KONKURENCJA, a ta bywa zdrowa i zwykle poprawia jakość usług i obniża ceny. Nie trzeba przecież co roku wystawiać się na tych samych targach. Pojadę na rekonesans, bo lokalizacja dobra. Jeżeli impreza będzie dobrze zorganizowana i przyciągnie zwiedzających, to można pomyśleć o stoisku przy kolejnej okazji.

Kuba
Kuba
*.167.159.20

Wysłany: 2017-03-03 14:24:53

warto się wybrać? gdzie znajdę wystawców na ten rok? zależy mi na Hexagon Metrology najbardziej bo moim zdaniem znają się na rzeczy.