Przewody chainflex z gwarancją

Przewody chainflex z gwarancją…
Asortyment kabli chainflex firmy igus obejmuje m.in. przewody sterownicze służące do pracy w prowadnikach, serwoprzewody, przewody silnikowe i do robotów, przewody BUS-owe i do transmisji danych, przewody enkoderowe i światłowody. Muszą one często posiadać specjalne właściwości, aby wytrzymać wiele cykli pracy, duże prędkości oraz przyspieszenia, a także zapewnić bezawaryjną pracę urządzeń klientów.

Firma igus wprowadziła obecnie gwarancję trwałości i niezawodności swoich przewodów - to bardzo istotne dla producentów maszyn i urządzeń, którzy muszą mieć pewność planowania. Spółka igus jest pierwszym i jedynym dostawcą, który oprócz szerokiego asortymentu przewodów do aplikacji ruchomych oferuje gwarancję okresu ich użytkowania w prowadnikach kablowych.

W nowym Klubie Gwarancyjnym chainflex producenci maszyn i urządzeń mogą przez odpowiednią certyfikację otrzymać gwarancję, która znacznie przekracza ustawowe warunki ramowe. Program obejmuje 3 stopnie: Pomarańczowy - to gwarancja na 18 miesięcy lub 5 mln podwójnych cykli pracy, Srebrny - 24 miesiące i 7,5 mln cykli pracy, zaś Złoty - 36 miesięcy lub 10 mln cykli pracy.

Poszczególne stopnie gwarancji są uzależnione od poziomu obrotów rocznych wygenerowanych w sprzedaży przewodów chainflex, a ich zakres jest zdefiniowany przez okres ich użytkowania lub ilość zrealizowanych podwójnych cykli pracy maszyny.

W ramach Klubu Gwarancyjnego igus oferuje również inne usługi, jak np. porady z zakresu możliwego usprawnienia obsługi i montażu przewodów u użytkownika, obniżenia kosztów procesu i optymalizacji kompletnych systemów prowadników przewodów.

igus chainflexbrak
 

Producent prowadników przewodów oraz łożysk ślizgowych wykonanych z tworzyw sztucznych

Polska