Przyprawa w nowym opakowaniu

Przyprawa w nowym opakowaniu
Na rynku pojawiła się udoskonalona nowość w ofercie produktowej firmy Ziołopex, producenta marki Appetita. Jest to przyprawa Appetyczna. Dla nowego produktu przygotowano też oczywiście całkowicie odnowione opakowanie.

Największym walorem nowego opakowania Appetycznej jest wykorzystanie zalet samostojącej torebki. Nie tylko się ona nie wywraca, co ułatwia jej użytkowanie, ale tez jest wyposażona w praktyczne strunowe zamknięcie. Dzięki temu można być pewnym, że produkt nie straci swoich walorów smakowych.

W parze z wprowadzeniem na rynek 500 gramowego opakowania idzie też cała akcja promocyjna marki, która ma na celu wzmocnić sprzedaż produktu w okresie przedświątecznym.

Producentem Appetycznej jest firma Ziołopex. W ciągu ostatnich kilku miesięcy powiększyła ona swoje udziały rynkowe firmy o 45 proc. W tej chwili jest wiceliderem polskiego rynku przypraw. Szacuje się, że około 45 proc. pieprzu sprzedawanego w naszym kraju pochodzi z importu przeprowadzanego przez to przedsiębiorstwo. Appetita jest dostępna w sprzedaży już od czterech lat.

opakowanie dla przyprawy Appetyczna


Czytaj więcej: Galeria opakowań 362