Rekordowy rok nauki 2018 - 67 nowych praktykantów i studentów

Rekordowy rok nauki 2018 -… W dniu 3 września 2018 roku łącznie 67 nowych praktykantów i studentów z uczelni Duale Hochschule w Badenii-Wirtembergii (DHBW) rozpoczęło kształcenie zawodowe w firmie Arburg. Młodych ludzi przywitała współwłaścicielka i członek zarządu, pani Renate Keinath.

Początek życia zawodowego

"W tym roku kształcenie zawodowe w firmie Arburg rozpoczęło tak dużo praktykantów i studentów, jak nigdy dotąd", mówi z zadowoleniem Renate Keinath. Spektrum zawodów sięga od konstruktorów maszyn i mechaników przemysłowych, po mechatroników i elektroników, projektantów produktów technicznych i handlowców przemysłowych. Aby przejście ze szkoły do życia zawodowego w Arburg nie było skokiem na głęboką wodę, firma opracowała kompleksową koncepcję kształcenia zawodowego dla 67 nowych praktykantów i studentów.

Doskonałe kształcenie zawodowe

Firma Arburg oferuje kształcenie zawodowe od prawie 70 lat i pomogła wejść w życie zawodowe już ponad 1800 młodym ludziom. Od lutego 2018 roku firma Arburg jako pierwsze przedsiębiorstwo prowadzące działalność edukacyjną w Badenii-Wirtembergii została odznaczona trzema certyfikatami jakości.

Arburg

Źródło: Arburg
Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych
 

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233