SI Group - innowacje w dodatkach do tworzyw na targach Chinaplas 2024

SI Group - innowacje w dodatkach…

SI Group, wiodący globalny dostawca i producent dodatków do tworzyw sztucznych, rozwiązań procesowych, farmaceutyków i półproduktów chemicznych, zaprezentuje swoje najnowsze innowacje w zakresie technologii dodatków do polimerów na targach Chinaplas 2024. Tegoroczne wydarzenie odbędzie się w dniach 23-26 kwietnia w National Exhibition and Convention Center (NECC) w Hongqiao w Szanghaju w Chinach. Uczestnicy Chinaplas 2024 mogą spotkać się z przedstawicielami SI Group na stoisku 8.2F26.

Wyróżnione produkty na stoisku SI Group uwydatnią zaangażowanie firmy w opracowywanie przyszłościowych rozwiązań, wspieranie zrównoważonych praktyk w branży tworzyw sztucznych i gumy oraz zaangażowanie w rozwój jakości w regionie Azji i Pacyfiku. Produkty obejmują:

  • Weston 705 - płynny przeciwutleniacz fosforynowy nowej generacji, który zapewnia doskonałą ochronę żelu i stabilność koloru w polietylenie (PE) i elastomerach syntetycznych, rygorystycznie testowany pod kątem zgodności z wymogami dotyczącymi kontaktu z żywnością. Grupa SI wygłosi wykład techniczny na targach Chinaplas zatytułowany "Weston 705 w przetwórstwie tworzyw sztucznych i elastomerów" 23 kwietnia.
  • Dodatki Evercycle - dostosowane do maksymalizacji możliwości recyklingu tworzyw sztucznych i zawartości materiałów pochodzących z recyklingu, umożliwiające płynniejsze przejście do modelu obiegu zamkniętego w tworzywach sztucznych. Uczestnicy targów Chinaplas będą mogli wziąć udział w wykładzie technicznym SI Group zatytułowanym "Evercycle Additives Portfolio for Plastics Circular Economy", który odbędzie się 24 kwietnia.
  • Naugard Bio-XL ultra-akcelerator - zwiększa zrównoważony rozwój bez utraty wydajności w oponach i technicznych wyrobach gumowych.

Dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i przywiązaniu do jakości, SI Group pozostaje zaangażowana w rozwój swojej pozycji preferowanego dostawcy przeciwutleniaczy dla klientów w regionie Azji i Pacyfiku.


Czytaj więcej:
Targi 1281
Polimery 208
Jakość 150
Nowości 335