Seminarium agentów Vetaphone w Danii

Seminarium agentów Vetaphone… W połowie czerwca firma Vetaphone, duński producent systemów do aktywacji koronowej i plazmowej, jak co roku zaprosiła swoich reprezentantów z całego świata na seminarium przedstawicieli. Trzydniowe spotkanie (18-20 czerwca br.) miało charakter zarówno merytoryczny, połączony z prezentacją rozbudowanej siedziby Vetaphone, jak i integracyjny. W seminarium uczestniczyli dealerzy z Europy, Bliskiego Wschodu, Azji a nawet Republiki Południowej Afryki. W spotkaniu wzięli udział także pracownicy firmy Technograph, polskiego przedstawiciela firmy.

Celem organizatorów była aktywna komunikacja z przedstawicielami, oparta na wymianie spostrzeżeń i doświadczeń z różnych rynków. Nie zabrakło prezentacji najnowszych rozwiązań Easy Plasma, przedstawiono również znakomite efekty podniesienia i utrzymania napięcia powierzchniowego tak problematycznych materiałów jak folia BOPP, którą w efekcie można zadrukować farbami wodnymi (odpowiednimi do bezpośredniego kontaktu z żywnością).

Podczas integracyjnej części programu, której głównym elementem była uroczysta gala i kolacja w średniowiecznym zamku Koldinghus, wyróżniono "Przedstawiciela Roku", którym została Carol Liang, reprezentująca firmę Eurwell International z Tajlandii.

Uczestnicy spotkania zgodnie ocenili seminarium jako udane, a jego merytoryczna zawartość z pewnością przełoży się na lepsze wsparcie użytkowników systemów Corona Plus.

Vetaphone


Czytaj więcej:

Systemy wspomagające produkcję i obróbkę opakowań: aktywacja powierzchni plastikowych Corona Plus; czyszczenie wstęgi papieru i folii, dejonizacja, antystatyka, linie do ekstruzji powlekającej, laminacji, konwertowania i druku rotograwiurowego, doradztwo techniczne, sprzedaż nowych i używanych urządzeń oraz maszyn, serwis, relokacja maszyn, instalacja i deinstalacja

Polska, 30-390 Kraków, Zawiła 61