Strategiczny sojusz, by działać zgodnie z celem

Strategiczny sojusz, by działać…

FIMIC, wiodący producent i wyspecjalizowany dostawca automatycznych, samoczyszczących technologii do filtrowania stopionego materiału, niedawno powitał w swoim zespole nowego wyjątkowego członka: inż. Michaela Heitzingera. Dzięki karierze trwającej prawie dwie dekady, pan Heitzinger wnosi bogate doświadczenie i pasję do przekształcania przemysłu tworzyw sztucznych poprzez tworzenie planu zrównoważonych zmian.

Zmotywowany swoim niezachwianym zaangażowaniem w rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym, Michael Heitzinger jest gotowy rozpocząć podróż z FIMIC, aby wywrzeć trwały ślad w dziedzinie recyklingu tworzyw sztucznych.

Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu Michael Heitzinger wnosi do firmy swoją zdolność nawiązywania kontaktów zagranicznych. Michael Heitzinger wnosi do firmy swoją zdolność nawiązywania kontaktów zagranicznych dzięki swojemu międzynarodowemu doświadczeniu. Jako nowy OEM-Relations Manager w FIMIC zajmie się budowaniem strategicznej i operacyjnej współpracy z kluczowymi graczami w branży recyklingu tworzyw sztucznych. Będzie też utrzymywał i rozwijał globalną sieć, kontaktów i relacji FIMIC, wspierając w ten sposób wspólne rozwiązania przekraczające granice geograficzne.

Pan Heitzinger dołącza do wielofunkcyjnego zespołu, który stale się rozwija. - Celem FIMIC zawsze było budowanie silnych, unikalnych zasad i wartości, które przyczyniają się do trwałego dobrobytu i pozytywnego wpływu na nasz zespół i klientów. Zasady i wartości, które wykraczają poza zwykłą etykę pracy, są podstawowymi przekonaniami i standardami, które kierują działaniami mającymi na celu budowanie pozytywnej kultury dla członków naszego zespołu, w której możemy się rozwijać i utrzymywać znaczące relacje z naszymi klientami - mówi Erica Canaia, CEO FIMIC.

fimic-erica-canaia-michael-heitzinger
Erica Canaia. CEO w FIMIC. i Michael Heitzinger, nowy OEM-Relations Manager firmy

Reportaże

Forum