Systemy wizyjne TriVision po raz pierwszy na targach Warsaw Pack

Systemy wizyjne TriVision…

TriVision - duńska firma dostarczająca systemy wizyjne dla przemysłu - po raz pierwszy w Polsce zaprezentuje swoje rozwiązania. Firma zaprasza na stoisko podczas targów Warsaw Pack w dniach 5 - 7 marca.

TriVision tworzy systemy kontroli jakości oparte na technologiach wizyjnych. Połączenie kamer i oprogramowania wysokiej jakości pozwala na wczesne wykrywanie błędów i identyfikację etapów produkcji wymagających optymalizacji. Rozwiązania pomagają automatyzować procesy kontroli, w tym ograniczać pracę manualną, poprawiać jakość produktów, oszczędzać na kosztownym ich wycofywaniu. Systemy umożliwiają wykrywanie rozszczelnienia opakowań, błędów jakościowych, niepoprawnego oznakowania. Dzięki dostarczanym przez TriVision rozwiązaniom wadliwe opakowania rzadziej powodują odrzucenie pełnowartościowych towarów, co prowadzi do znacznych oszczędności i ograniczenia przestojów.

Na targach Duńczycy zaprezentują swoje flagowe rozwiązania: VisioPointer oraz SmartInspector. Współpracują one ze wszystkimi typami robotów przemysłowych - dzięki standardowi komunikacyjnemu OPC Unified Architecture. VisioPointer to w pełni zintegrowany system kontroli jakości w jednym urządzeniu. To kompleksowy system wizyjny, wyposażony w mechanizm odrzucania wadliwych opakowań. Prosty w instalacji, VisioPointer przeznaczony jest do montażu na linii produkcyjnej. SmartInspector zapewnia optymalizację produkcji dzięki jednej kamerze. Kompaktowe urządzenie oferuje zaawansowane możliwości w zakresie kontroli jakości. Przeznaczone jest do instalacji na linii produkcyjnej, a montaż jest wyjątkowo łatwy.

Rozwiązania zaprezentują eksperci firmy, w tym jej dyrektor zarządzający - Jesper Bach. TriVision zaprasza na stoisko nr 16 w hali E.

VisioPointer

VisioPointer to w pełni zintegrowany system kontroli jakości wyposażony w mechanizm odrzucania wadliwych opakowań. VisioPointer przeznaczony jest do montażu na linii produkcyjnej.
brak
 

Przyjazne dla użytkownika systemy kontroli jakości

Dania