Szerzej o wadach wyprasek

Szerzej o wadach wyprasek Idzie nowe! Do cyklu szkoleń Plastigo dołącza temat: Więcej o wadach wyprasek. Choć ta istotna dla Przetwórców tworzyw tematyka pojawia się już przy okazji innych szkoleń, to pierwszy raz zostanie potraktowana tak szeroko. Tym samym do zespołu szkoleniowców Plastigo dołącza dr Przemysław Narowski z Politechniki Warszawskiej, specjalista w dziedzinie komputerowego wspomagania procesów Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych. - Prace nad poszerzeniem programu trwają. Znamy potrzeby, teraz szukamy odpowiedniej kadry. Szkolenie dotyczące wad wyprasek rozpoczyna nowy etap. Niebawem kolejne zmiany, kolejne tematy i kolejni, nowi trenerzy – mówi Katarzyna Pichlak, Koordynator Szkoleń Plastigo. – Osoby z branży, które mają unikalną wiedzę oraz umiejętność jej przekazania są u nas mile widziane. Niekoniecznie muszą posiadać tytuł naukowy. Stawiamy na osoby z branży, zafascynowane tym, co robią. – dodaje.

Szerzej, czyli jak?

Szkolenie z wad wyprasek, które odbędzie się już 5 sierpnia w siedzibie Marki Plastigo w Częstochowie, będzie polegało na szczegółowej prezentacji 10 najbardziej popularnych i najbardziej kosztownych wad, pojawiających się w procesie. A więc: przypalenia, pęknięcia i rysy, niezgodności wymiarowe, wypływki, wolna struga, niedolewy, wciągi, smugi, wypaczenie oraz linie łączenia. Uczestnicy szkolenia dowiedzą się jak analizować, a przede wszystkim identyfikować i eliminować wspomniane wady.

Dobre nowego początki!

Dr Przemysław Narowski, który dołącza do grona Trenerów Plastigo, od ponad 10 lat gromadzi doświadczenie w technikach wtryskiwania, pracując na stanowiskach ustawiacza, technologa, konstruktora form, inżyniera ds. symulacji i obliczeń. Jest przy tym także wykładowcą na Politechnice Warszawskiej oraz zwycięzcą międzynarodowego konkursu Moldex3D Global Innovation Talent Award.


dsc0358-fin-kadr-cmyk

Czytaj więcej:

Maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych: wtryskarki, peryferia, roboty, taśmociągi, mieszalniki

Polska, 42-200 Częstochowa, Bór 77/81
Mapet
Mapet
*.64.126.89

Wysłany: 2022-07-22 18:55:40

Świetne szkolenie.

Reportaże

Forum