Targi Chinaplas przełożone

Targi Chinaplas przełożone…

Po ponad dwóch latach od początku pandemii, Chiny ponownie mierzą się ze wzrostem zakażeń koronawirusem. Pomimo surowych obostrzeń padają rekordy zakażeń, a w pięciu chińskich miastach obowiązuje lockdown.

Od końca lutego 2022 r. liczba nowych zakażeń w Chinach sukcesywnie rośnie. 15 marca br. chińska administracja poinformowała o ponad 3 000 nowych przypadkach COVID-19 w Chinach.

W pięciu chińskich miastach obowiązują surowe obostrzenia, których celem jest powstrzymanie epidemii koronawirusa. W miastach Changhun, Jilin, Shenzhen, Dongguan i Langfang ponad 37 mln obywateli objętych jest lockdownem.

W związku z aktualną sytuacją, firma Adsale Exhibition Services Ltd - organizator Targów Przemysłu Tworzyw Sztucznych i Gumy CHINAPLAS 2022, poinformowała o przełożeniu terminu tegorocznej edycji tej wystawy.

Targi Chinaplas, które miały odbyć się w dniach 25-28 kwietnia 2022 r. w Narodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym w Szanghaju, odbędą się w innym terminie. Organizatorzy nie podali jeszcze nowej daty.

inf. włas.

Reportaże

Forum