Targi Plast Eurasia wiodą prym w branży tworzyw sztucznych

Targi Plast Eurasia wiodą…

Plast Eurasia Istanbul, jedne z najważniejszych targów branży tworzyw sztucznych w regionie, odbędą się w dniach 1-4 grudnia 2021 roku w TÜYAP Fair and Convention Centre. Weźmie w nich udział ponad 1000 firm z ponad 50 krajów. Obchodzące swoje 30-lecie targi skupiają największych światowych producentów.

Targi Plast Eurasia Istanbul, które od początku swojej działalności stale umacniają swoją pozycję jednej z najważniejszych platform marketingowych branży tworzyw sztucznych, w tym roku obchodzą 30-lecie istnienia. Targi, które od 30 lat gromadzą pionierów branży, są pierwszymi w Europie i drugimi na świecie wśród corocznych targów branży tworzyw sztucznych.Turcja, jedno z centrów Europy i Eurazji w dostawach tworzyw sztucznych, przygotowuje się do jednej z najważniejszych imprez targowych w tym sektorze.

Organizatorzy targów oczekują, że tegoroczna wystawa przyciągnie odwiedzających z ponad 100 krajów, w szczególności z Niemiec, Rosji, Azerbejdżanu, Bahrajnu, ZEA, Wielkiej Brytanii, Bułgarii, Maroka Palestyny, Gruzji, Iraku, Iranu, Izraela, Hiszpanii, Włoch, Kataru, Kosowa, Libanu, Macedonii, Egiptu, Nigerii, Uzbekistanu, Serbii, Arabii Saudyjskiej, Tunezji, Jordanii, Korei Południowej, Japonii, Grecji i Polski.

plasteurasia19-2-1

Targi PlastEurasia Istanbul kontynuują swoją stabilną współpracę wraz z wystawcami i odwiedzającymi, nadając kierunek rozwojowi branży. Na targach, które odbędą się na zamkniętym terenie 120 tys. m2; w tym roku ponad tysiąc przedstawicieli firm spotka się z potencjalnymi nabywcami. Będą prezentowane maszyny do przetwórstwa tworzyw sztucznych, przemysł maszynowy i sektory komplementarne, urządzenia cieplne i sterujące, tworzywa sztuczne i technologia pakowania, formy, recykling, surowce i najnowsze w dziedzinie chemii produkty, usługi, technologie i innowacje.

1160x150

Grupa Targowa TÜYAP, która oprócz targów fizycznych wdraża również aplikacje cyfrowe, organizuje targi hybrydowe za pośrednictwem aplikacji MyTÜYAP. TÜYAP Fair Group opracowuje aplikacje cyfrowe, które nadadzą nowy wymiar fizycznym targom, łączy również kupujących i sprzedających online za pomocą programu Connect zintegrowanego z MyTÜYAP. Celem TÜYAP jest zbliżenie wszystkich interesariuszy targów dzięki inteligentnemu systemowi dopasowania działającemu w oparciu o specjalne algorytmy, zapewniające nieprzerwane i aktywne utrzymanie handlu dzięki MyTÜYAP i Connect przez cały rok. Celem targów PlastEurasia jest dotarcie do szerokiego grona wystawców i zwiedzających z praktykami targowymi nowej generacji. 

Więcej informacji: info@plasteurasia.com