Targi SyMas w październiku po raz czwarty

Targi SyMas w październiku… Rozpoczęły się przygotowania do kolejnej edycji targów SyMas.

Czwartą już edycję targów obróbki, magazynowania, przeładunku, transportu i logistyki materiałów sypkich i masowych – easyFairs SyMas zaplanowano w dniach 3-4 października w Krakowie.

Swoją ofertę produktową zaprezentują firmy zajmujące się produkcją urządzeń weryfikujących, filtrujących i separujących, maszyn mielących, kruszących, osuszających. Wystawcami będą także firmy działające w zakresie logistyki, transportu, magazynowania, przechowywania i pakowania produktów sypkich.

Targi easyFairs SyMas to możliwość spotkania w jednym miejscu i czasie szerokiego grona zainteresowanych produktami klientów. Targi odwiedzą osoby podejmujące kluczowe decyzje w firmach, reprezentujące przemysł: spożywczy, chemiczny, farmaceutyczny, budowlany, rolniczy, przetwórczy, wydobywczy i inne – tłumaczą organizatorzy z easyFairs.

W ramach tegorocznej odsłony targów przygotowano wiele nowości. Jedną z nich będzie odbywająca się przy targach konferencja pod hasłem: "Nowoczesne technologie w branży materiałów sypkich", organizowana przez partnera targów, wydawcę czasopisma "Powder&Bulk". Konferencja podzielona będzie na bloki tematyczne: od produkcji, przez przetwarzanie, przechowywanie, po transport materiałów sypkich. Szczególny nacisk zostanie położony na problemy zapylenia i sposoby jego zapobiegania.

Równolegle z targami easyFairs SyMas odbędą się targi utrzymania ruchu, planowania i optymalizacji produkcji - easyFairs MAINTENANCE. W ramach targów po raz pierwszy odbędzie się szereg bezpłatnych szkoleń pod nazwą „Jesienna Szkoła Utrzymania Ruchu”. Oferta wystawców zostanie natomiast wzbogacona o nową Strefę Outsourcingu, w której zaprezentują się firmy świadczące usługi w zakresie utrzymania ruchu.

Wzbogaceniem wystawy targowej będą również bezpłatne prezentacje w formie krótkich prelekcji learnShops. To propozycja doskonale znana z każdych innych targów easyFairs. Stanowi ona doskonałe dopełnienie oferty produktowej targów i będące bogatym źródłem informacji na temat trendów panujących w branży, wykorzystania nowoczesnych technologii oraz planowania i optymalizacji produkcji.

Wystawa SyMas odbędzie się w Hali Targów w Krakowie, przy ul. Centralnej 41a. Ekspozycja będzie otwarta od godziny 9 rano. Pierwszego dnia do godziny 16, drugiego do 15.30.

Czytaj więcej:
Targi 1169