Tłumy gości w siedzibie producenta wtryskarek

Tłumy gości w siedzibie producenta… Blisko siedem tysięcy zaproszonych gości wzięło udział w Dniach Technologii firmy Arburg, które odbyły się w dn. 19-22 marca w Lossburgu. To nowy rekord frekwencji - w porównaniu do ubiegłorocznej edycji liczba osób odwiedzających siedzibę producenta wtryskarek wzrosła o 25 proc.

Jednym z kluczowych tematów spotkania była efektywność produkcji. Temu zagadnieniu poświęcona była "Arena Efektywności", gdzie prezentowano metody ekonomicznej produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych - od produkcji pojedynczych wyrobów, po produkcję wielkoseryjną.

W czasie dni otwartych pokazano ponad 40 wtryskarek Allrounder. W ten sposób odwiedzający mogli dokonać przeglądu najbardziej aktualnej oferty firmy dla szerokiego zakresu branż i zastosowań.

Jedną z głównych atrakcji było urządzenie Freeformer, przeznaczone do produkcji wyrobów w technologii przyrostowej. Freeformer umożliwia produkcję w pełni funkcjonalnych prototypów i małych partii produkcyjnych przy użyciu standardowych tworzyw bez użycia form wtryskowych. Części powstają na podstawie trójwymiarowych projektów CAD.

Uwagę uczestników przyciągała także nowa, multimedialna odsłona wystawy Evolution, prezentującej historię firmy. Z dużym zainteresowaniem uczestników spotkały się także specjalistyczne referaty ekspertów.

Czytaj więcej:
Druk 3D 228

Producent wtryskarek do tworzyw sztucznych i ich oprzyrządowania: wtryskarki elektryczne, wtryskarki hybrydowe, wtryskarki hydrauliczne, wtryskarki pionowe, manipulatory, serwis

Polska, 02-495 Warszawa, Al. Jerozolimskie 233

Reportaże

Forum