Valentina Tundo nowym dyrektorem działu Carrier Management w CHEP Europe

Valentina Tundo nowym dyrektorem…

Firma CHEP, dostawca rozwiązań dla łańcucha dostaw, poinformowała o nominacji Valentiny Tundo na stanowisko dyrektora działu Carrier Management dla Europy. Będzie pracować we Włoszech i podlegać Pedro Gabaldonowi, wiceprezesowi ds. logistyki w CHEP Europe.

Na nowym stanowisku Valentina będzie odpowiedzialna za dalszy rozwój i realizację strategii europejskiego działu Carrier Management w CHEP Europe. Dział ten koncentruje się na wykorzystaniu sieci firmy przy jednoczesnym zwiększeniu wykorzystania ciężarówek poprzez zaawansowany łańcuch dostaw i rozwiązania cyfrowe, które poprawią zadowolenie klientów. Dodatkowo Valentina opracuje program dekarbonizacji transportu CHEP w Europie, aby osiągnąć cele dekarbonizacji do 2040 r.

- To wielka satysfakcja rozpocząć nowe przedsięwzięcie w firmie, w której mam nadzieję wdrożyć innowacje poprawiające zadowolenie klientów i rozszerzyć nasze portfolio usług - mówi Valentina. - Zwiększenie optymalizacji transportu sprawi, że łańcuchy dostaw naszych klientów będą nie tylko bardziej wydajne, ale także bardziej zrównoważone.  

Valentina dołączyła do firmy CHEP w styczniu 2020 r. jako Starszy Manager w ds. łańcucha dostaw na Włochy i Grecję. W tym czasie usprawniła sieć łańcucha dostaw w regionie, wdrożyła mapę drogową automatyzacji i pomogła oddziałowi włoskiemu uzyskać trzygwiazdkowe wyróżnienie w programie Lean & Green. Przed pracą w CHEP była managerem ds. łańcucha dostaw w firmie Eurotranciatura, włoskiej firmie produkującej maszyny przemysłowe. Posiada stopień magistra nauk ścisłych i magistra inżynierii przemysłowej z Politecnico di Milano.      

- W firmie CHEP zawsze stawialiśmy na innowacyjność, współpracę i zrównoważony rozwój, dlatego polegamy na takich specjalistach jak Valentina, której bogate doświadczenie w zarządzaniu łańcuchem dostaw i doradztwie z pewnością wpłynie na zadowolenie naszych klientów i wyniki naszej działalności - powiedział Pedro Gabaldon, wiceprezes ds. logistyki w CHEP Europe.


Czytaj więcej:
Rynek 1103
Palety 23